Aday belirleme süreci başladı! « GÜNDOĞMUŞ HABER

SON DAKİKA

Siyasette hareket başladı

SİYASET, YEREL HABERLER

Aday belirleme süreci başladı!

Bu haber 18 Eylül 2018 - 20:34 'de eklendi ve 457 views kez görüntülendi.

Aday belirleme
süreci başladı!

AK Parti Manavgat İlçe Teşkilatı’nda AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz başkanlığında yerel yönetimler toplantısı gerçekleştirildi. Antalya Milletvekili İbrahim Aydın’ın da bulunduğu toplantıya Gündoğmuş’tan Belediye Başkanı Mehmet Özeren, meclis üyeleri ve partililer de katıldı.
Teşkilatları ilçe ilçe gezerek üyeler ile tanışmak istediğini belirten Abdurrahman Öz, “Programıma ilk olarak Antalya’daki teşkilatlardan başlamak istedim ve doğru bir karar verdiğimi gördüm. Antalya Teşkilatlarında Ak Parti bilincinin ve Ak Parti’ye olan inancın adaylar açıklanmadan oturmuş olduğunu görmek beni mutlu etti.” dedi.
Seçime 6 ay gibi bir süre kaldığını hatırlatan Öz, “Önümüzde önemli bir seçim süreci var. Ben bu süreçte Ak Parti’nin Antalya’da bir şeyler kazanması gerektiğinin bilincinin ve Ak Parti’ye bir şeyler katılmak istenildiğini gördüm. Bu durumun olumlu sonuçlar doğuracağına inanıyorum. Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Ak Parti’de olması sizlere bu bilinci aşılamış. İnşallah önümüzdeki süreçte hep birlikte gayret ederek bu sürecin devam etmesini ve Antalya’daki bu başarılarımızın sürmesini sağlayacağız. Burada ben ikinci aktörün Sayın Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu’nun Antalya’daki oyun kuruculuğu ve kaptanlığı olduğunu düşünüyorum. Antalya’daki tüm milletvekillerimizin birlik ve beraberlik içinde olduğunu teşkilatlarımızla iyi bir ilişkileri olduğunu gözlemledim.” diye konuştu.
Önümüzdeki seçimde bir nöbet değişimi yaşanacağının altını çizen Öz, bu süreçte kırgınlıkların bir kenara bırakılması gerektiğini vurguladı. “Kim belediye başkanı adayı olarak gösterilerse hep birlikte onun arkasında durmalıyız” diyen Öz, “Benim bu gezimle birlikte aday belirleme süreci bir nevi başladı. Benim buradaki görevim; Belirlenen 6 tane ilde Ak Parti’nin başarısı için çalışmak ve sizlerle koordinasyonu sağlamak. Genel Merkezin bize vermiş olduğu koordinasyonu yaparak en iyisini bulup en doğrusunu yapana kadar çalışmalıyız.” şeklinde konuştu. – Hakan Er

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.