AESOB’dan teşekkür « GÜNDOĞMUŞ HABER

SON DAKİKA

Siyasette hareket başladı

SİYASET, YEREL HABERLER

AESOB’dan teşekkür

Bu haber 08 Eylül 2020 - 13:11 'de eklendi ve 58 views kez görüntülendi.

AESOB’dan teşekkür

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere ve ekibi Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren’i ziyaret ederek korona virüs sürecinde esnafa verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Birlikten esnaf için Özeren’e teşekkür

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere, birlik yönetimi, denetim, disiplin kurulu üyeleri ve oda başkanlarıyla birlikte Gündoğmuş’a geldi. Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren’i ziyaret eden AESOB heyeti, korona virüs sürecinde esnaf için yapılan çalışmaları değerlendirdi.

AESOB Başkanı Dere, salgın sürecinde, talep eden esnaflarımızın kiralarının 3 ay ertelenmesi, müracaat eden esnaf-sanatkarlarımıza ve vatandaşlarımıza maske ve dezenfektan dağıtılması, maske temin noktaları kurulması, pazar yerlerinde maske ve eldiven dağıtılması, caddeler, sokaklar ve işyerlerinin önlerinin dezenfekte edilmesi dolayısıyla Özeren’e teşekkür etti. Özeren ise “Marifet iltifata tabidir. Yapılan çalışmanın farkında olunması bizi sevindirdi” dedi. – Hasan Özmen

 

konulu porno izle

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.