ASAT araç filosunu güçlendiriyor « GÜNDOĞMUŞ HABER

mustafa ceceli mp3 indir - murat boz mp3 indir - sıla mp3 indir - koray avcı mp3 indir - hande yener mp3 indir

SON DAKİKA

ASAT araç filosunu güçlendiriyor

Bu haber 09 Temmuz 2018 - 22:24 'de eklendi ve 357 views kez görüntülendi.

ASAT araç filosunu güçlendiriyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, su ve kanal hizmetlerinde kullanılmak üzere 1 adet kombine kanal temizleme aracı ve 2 adet çok amaçlı su tankerini daha araç filosuna dahil etti.


ASAT, Antalyalılara daha iyi hizmet verebilmek için araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor. Temiz çevre, temiz şehir sloganıyla hizmet veren ASAT, 3 yeni aracı filosuna kattı. ASAT’tan yapılan açıklamada daha kaliteli hizmet verebilmek ve abonelerin mağduriyetlerinin önüne geçebilmek için yeni araçlar alındığı belirtildi. Kurum bünyesine yeni katılan araçların 1 adet kombine kanal temizleme aracı ve 2 adet çok amaçlı su tankeri olduğu ifade edildi.
Anında Müdahale
Hem kanal yıkama hem de atık emişi için geliştirilen Kombine Kanal Temizleme Aracı; yüksek basınçlı su sistemi ile hat içerisinde yer alan atıkların parçalanarak rögar bacalarına sürüklenmesini ve tahliye edilen atığın vakum sistemiyle emilip hattın temizlenmesini sağlayacak. Böylelikle olası tıkanıklara anında müdahale edilebilecek. Su tankerleri ise gereken durumlarda su taşımak ve pompa yardımı ile suyu aktarmak amacı ile kurum bünyesinde hizmet verecek.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sperrmüll Berlin