Başkan Özeren’e Ankara’dan ziyaret « GÜNDOĞMUŞ HABER

mustafa ceceli mp3 indir - murat boz mp3 indir - sıla mp3 indir - koray avcı mp3 indir - hande yener mp3 indir

SON DAKİKA

Başkan Özeren’e Ankara’dan ziyaret

Bu haber 17 Aralık 2017 - 20:42 'de eklendi ve 158 views kez görüntülendi.

 

Antalya’daki AK Partili belediyeleri ziyaret eden AK Parti heyeti, Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren ile ilçede yapılan hizmetler ve yapılması gerekenler üzerine istişarelerde bulundu. Özeren, ziyaretten dolayı memnuniyetini bildirerek teşekkür etti.

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Alaaddin Varol ve AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, AK Partili ilçe belediye başkanlarını ziyaret etti. Varol ile birlikte Sümer ve Yerel Yönetimler Birim Başkanı Mehmet Kocabaş Gündoğmuş, Gazipaşa, Akseki, Serik ve Aksu ilçe belediyelerini ziyaret ederek çalışmalar ve projeler hakkında bilgi aldı.
AK Partili belediyelerin hizmette her zaman marka olduğunu söyleyen Varol “Rutin çalışmalarımız kapsamında belediyelerimizi ziyaret ediyoruz. Ülke genelinde belediyelerimize gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretlerle halka hizmet noktasında fikir alışverişinde bulunuyoruz. Antalyalı vatandaşlarımıza her zaman en iyi hizmeti sunan partimizin ilçe belediyeleri bizim göz bebeğimiz. Çok başarılı işler yapan belediye başkanlarımızı hem ziyaret edelim, hem projeleri yerinde görelim, bir kısım faaliyetleri de takip edelim istedik. Genel merkez olarak her yıl en az bir kez belediyeleri yerinde görelim, sıkıntıları varsa alalım istiyoruz. Bize iletmek istedikleri şeyler varsa onları alalım istiyoruz. Ak Parti’nin gücü de büyüklüğü de buradan kaynaklanıyor.” dedi.


‘YERELDE DAHA ÇOK ÇALIŞMALIYIZ’
“Biz ilçemizle, beldemizle, ilimizle, genel merkezimizle bir bütünüz” diyen Varol, “Bu bütünlük bize çok şey kazandırıyor. AK belediyecilik her zaman markadır. Yaşadığımız şehirlerin ilçelerin her ne olursa olsun marka değerini yaşanılabilirliğini en üst noktaya çıkarmamız gerekmektedir. Sizler de bunun için seçildiniz. Bu nedenle kritik 2019 seçimlerine giderken yerelde daha çok çalışmamız gerekmektedir” ifadelerine yer verdi.
‘ANTALYA EN BÜYÜK YATIRIMI ALDI’
Ziyaretlere ilişkin değerlendirmede bulunan AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer ise “AK Parti Antalya İl Teşkilatları olarak vatandaşlarımızın taleplerine cevap vermek, sorunların çözümünde aracı olmak bizim asli vazifemizdir. Teşkilatlarımız sorunların çözümü noktasında vatandaşlarımızdan gelen talepleri anında ilgili kurumlarla ve yerel yönetimlerimizle paylaşarak önemli bir işi üstleniyorlar. Hizmet ayağında önemli bir sorumluluğu olan partimizin belediyeleri de teşkilatlarımızdan gelen talepleri çözerek ahenkli bir çalışma ortaya koymaktadır. Büyükşehir Belediyemizden ilçe belediyelerimize kadar AK Belediyecilik ile Antalya tarihinin en büyük yatırımlarını aldı almaya da devam edecektir. Genel Merkezimizin belediyelerimize rutin olarak gerçekleştirdiği ziyaretlerde belediyelerimizin çalışmalarını daha üst noktaya taşınması için oldukça önemli olarak görüyorum.” diye konuştu. – Dursun Kayacı

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sperrmüll Berlin