Bayrakları yenilendi « GÜNDOĞMUŞ HABER

SON DAKİKA

BİZİM SONUMUZ

KÖŞE YAZILARI

BULAMIYORUM

KÖŞE YAZILARI

Bayrakları yenilendi

Bu haber 08 Eylül 2020 - 13:42 'de eklendi ve 63 views kez görüntülendi.

Bayrakları yenilendi

Kırsal bölgelerdeki mezarlıkların bakım ve temizlik çalışmalarına aralıksız devam eden Antalya Büyükşehir Belediyesi ekipleri Gündoğmuş Karaisa Mezarlığı’nda bulunan şehit mezarlıkları da bakımdan geçirilip Türk bayrakları yenilendi.  

Şehit mezarlarının bayrakları yenilendi

Antalya Büyükşehir Belediyesi kırsal bölgelerdeki mezarlıkların bakım ve temizlik çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda temizlik ve bakım çalışması yapılan Gündoğmuş Karaisa Mezarlığı’nda bulunan şehit mezarlıkları da bakımdan geçirilip Türk bayrakları yenilendi.

Büyükşehir Belediyesi mezarlıklarda vatandaşların rahat ve huzur içinde ziyaretlerini gerçekleştirmesi için temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Mezarlıklarda ot temizliği, budama, yürüyüş yollarının bakımı ile ilaçlama çalışmaları da yapılıyor.

TÜRK BAYRAKLARI YENİLENDİ

Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı Mezarlıklar Şube Müdürlüğü ekipleri Gündoğmuş’un Karaisa Mahallesi’nde bulunan mezarlıkta temizleme ve bakım çalışması gerçekleştirdi. Ekipler ayrıca, vatan savunmasında hayatını kaybeden şehitlerimizin kabirlerinin de bakımını ve çevre temizliğini gerçekleştirip Türk bayraklarını yeniledi. – Haber Merkezi

 

 

hd porno izle

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.