Dükkanlar kiralanacak « GÜNDOĞMUŞ HABER

SON DAKİKA

Dükkanlar kiralanacak

Bu haber 13 Ekim 2018 - 8:05 'de eklendi ve 235 views kez görüntülendi.

Dükkanlar
kiralanacak

Mülkiyeti Gündoğmuş Belediyesi’ne ait Özügür Mahallesi sanayi çarşısındaki 10 adet işyeri, açık teklif usulü ile 3 yıllığına kiraya verilecek.

Gündoğmuş Belediyesi, mülkiyeti kendisine ait Özügür Mahallesi Atatürk Caddesi No: 33 adresinde bulunan sanayi çarşısındaki 10 adet işyerini açık teklif usulü ile 3 yıllığına kiraya verecek. İhaleler 10 Ekim 2018 Çarşamba günü saat 14.00’de belediye hizmet binası toplantı salonunda, belediye encümeni huzurunda gerçekleştirilecek. İhaleye katılacakların 250 TL bedelli şartname satın almalarının zorunlu olduğu ve birden çok sayıda işyerinin ihalesine katılmak isteyenlerin her bir işyeri için ayrı ayrı şartname satın alacakları belirtildi. Kiraya verilecek işyerleri ve ihalenin detayları

10 adet dükkan kiraya verilecek

Mülkiyeti Gündoğmuş Belediyesi’ne ait Özügür Mahallesi sanayi çarşısındaki 10 adet işyeri, açık teklif usulü ile 3 yıllığına kiraya verilecek.

Gündoğmuş Belediyesi, mülkiyeti kendisine ait Özügür Mahallesi Atatürk Caddesi No: 33 adresinde bulunan sanayi çarşısındaki 10 adet işyerini açık teklif usulü ile 3 yıllığına kiraya verecek. İhaleler 10 Ekim 2018 Çarşamba günü saat 14.00’de belediye hizmet binası toplantı salonunda, belediye encümeni huzurunda gerçekleştirilecek. İhaleye katılacakların 250 TL bedelli şartname satın almalarının zorunlu olduğu ve birden çok sayıda işyerinin ihalesine katılmak isteyenlerin her bir işyeri için ayrı ayrı şartname satın alacakları belirtildi.
İhaleye katılabilmek için; adres beyanı veya ikametgah belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, Gündoğmuş Belediye Başkanlığı’ndan alınacak borcu yoktur yazısı, geçici teminatın yatırıldığına ilişkin belge, şartname satın alındığına ilişkin belge, vekaleten katılacakların noter tasdikli vekaletname ve imza sirküleri gerekiyor. Tüzel kişiler isin ise bunlara ek olarak mevzuatı gereği kayıtlı olduğu oda kayıt belgesi ve teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren Ticaret Sicil Gazetesi veya Noter tasdikli imza sirküleri istenecek. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecek. – Vedat Uygur

RA-
İşte kiraya verilecek işyerleri, muhammen bedelleri ve geçici teminatları:

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.