En mutlu günüm « GÜNDOĞMUŞ HABER

mustafa ceceli mp3 indir - murat boz mp3 indir - sıla mp3 indir - koray avcı mp3 indir - hande yener mp3 indir

SON DAKİKA

ÇANAKKALE ZAFERİ

KÖŞE YAZILARI

ASAYİŞ, YEREL HABERLER

En mutlu günüm

Bu haber 18 Haziran 2020 - 13:37 'de eklendi ve 247 views kez görüntülendi.

En mutlu günüm

2 yıldır Güzle evleri sakinleri tarafından sürekli olarak dile getirilen su deposu çilesi geçtiğimiz hafta sonu Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Birimi tarafından bitirildi. Bu yazı da susuz geçirme endişesi yaşayan vatandaşların imdadına Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in talimatı ile ASAT yetişti.  Bölgede yaşayan Hasan Arslan “En mutlu günüm” diyerek Böcek ve görevlilere teşekkür etti. 

Böcek’e su teşekkürü

2 yıldır Güzle evleri sakinleri tarafından sürekli olarak dile getirilen su deposu çilesi geçtiğimiz hafta sonu Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Birimi tarafından bitirildi.

Menderes Türel’in Antalya Büyükşehir başkanlığı döneminde Gündoğmuş’un doğu çıkışında iki adet sondaj vurulmuş ve sondajlardan çıkan su, Güzle sakinleri tarafından büyük sevinçle karşılanmıştı. Suyun çıkarılmasından sonra evlerinde tazyikli suya kavuşacakları günü iple çeken vatandaşlar verilen sözlerin tutulmamasından dolayı yaz aylarında içme sularını çeşmelerden taşıyarak evlerine getirdiler.

BÖCEK TALİMAT VERDİ

Bölgeye gelen siyasetçilere, ASAT birimlerine ve Büyükşehir Belediyesi’ne su sorunlarının bir an önce çözülmesi yönünde istekte bulunan vatandaşlar bir sonuç alamadı. 

Bu yazı da susuz geçirme endişesi yaşayan vatandaşların imdadına Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in talimatı ile ASAT yetişti. ASAT’ın gönderdiği 6 tonluk su deposu sevinçle karşılandı.

EN MUTLU GÜNÜM

Bölgede yaşayan Hasan Arslan sevincini su sözlerle belirtti: “Akçakale’ye su deposu geldi. Emeği geçen başta Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek olmak üzere ASAT Müdürlerine çok teşekkür ederiz. Evlerimizden bir an önce şebeke suyunun akması için hatların bağlanmasını bekliyoruz. 1 yıldır en mutlu günüm.” – Mesut Uygur

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sperrmüll Berlin