Erdoğan yatırımları anlattı « GÜNDOĞMUŞ HABER

mustafa ceceli mp3 indir - murat boz mp3 indir - sıla mp3 indir - koray avcı mp3 indir - hande yener mp3 indir

SON DAKİKA

Erdoğan yatırımları anlattı

Bu haber 19 Haziran 2018 - 21:59 'de eklendi ve 384 views kez görüntülendi.

Erdoğan yatırımları anlattı

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 24 Haziran erken seçimleri sürecinde Antalya mitingini gerçekleştirdi. Mitinge Gündoğmuş’tan da çok sayıda partili katıldı. Erdoğan “Antalya kendine hizmet edenle, siyaseti istismar edenleri çok iyi bilir. Türkiye’nin değişimini sizlerle birlikte ilerlettik ve devam ettiriyoruz. Şimdi yeni ve daha güçlü bir atılımın eşiğindeyiz. Son 16 yılda Antalya’ya 38,5 katrilyon yatırım yaptık” diyerek yapılan yatırımları anlattı.

Erdoğan, Antalya mitinginde konuştu

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 24 Haziran erken seçimleri sürecinde Antalya mitingi için kente geldi. Antalya Havalimanı’ndan seçim otobüsüyle yola çıkan Erdoğan, saha sonra Kepez Kapalı Spor Salonu önünde mitinge katıldı.
Erdoğan “Antalya kendine hizmet edenle, siyaseti istismar edenleri çok iyi bilir. Türkiye’nin değişimini sizlerle birlikte ilerlettik ve devam ettiriyoruz. Şimdi yeni ve daha güçlü bir atılımın eşiğindeyiz. Seçime MHP ile Cumhur ittifakı olarak giriyoruz. Türkiye’yi şahlandırıyor muyuz? Son 16 yılda Antalya’ya 38,5 katrilyon yatırım yaptık.
‘YENİ YURTLAR İNŞA ETTİK’
Laf değil, biz yaptığımızı konuşuyoruz. Onlar ne konuşuyor? İcraat, icraat. Bizim midemiz boş laflara tok. Antalya’da üniversite sayısını 5’e yükselttik. Yeni yurtlar inşa ettik. Antalya’ya 33 bin kapasiteli bir stadyum yaptık mı? Sağlıkta 19 hastane ile birlikte 54 adet sağlık tesisini Antalya’ya kazandırdık mı? Antalya’ya yapacağımız şehir hastanesinin ihale süreci devam ediyor.
Ulaşımı kolaylaştırmak toplam uzunluğu 10 km’yi bulan 14 tünel yaptık. Antalya’da projelerimiz hala devam ediyor. Köprülerin fiyatları konuşuyorlar. Biz devlete ait olanları bayramda ücretsiz yaptık buyurun geçin diyoruz. Kamu-özel sektörleriyle yapılanlar ücretli. Bir dahaki bayrama bir formülünü bulur onları da ücretsiz yapabiliriz. Biz Antalya çiftçisine 1,1 katrilyon tarımsal destek verdik. Antalya Alanya otoyolu. Uzunluğu 155 kilometre olan otoyolun ön proje çalışmaları bitti. Toplam 34 kilometre uzunluğunda, güzergahında 4 adet çift tüp tünel ve 4 adet viyadük bulunan Manavgat, Alanya ayrımı Akseki yolunun ihale hazırlıkları sürüyor”
‘YAPARSA AK PARTİ YAPAR’
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu da mitingde konuştu. Çavuşoğlu, “Antalya’nın baştan sona tüm eksikliklerini birlikte karşıladık. Sizler de bizi yalnız bırakmadınız, bizi Ankara’ya güçlü gönderdiniz. Demokrasinin beşiği Antalya, her zaman Recep Tayyip Erdoğan ve arkadaşlarının yanında olmuştur.
2002 yılında Antalya’ya 3,5 milyon turist geliyordu, 2018 yılında Antalya’ya 14 milyon turist gelecek. Geçen senenin aynı dönemine göre Antalya’da turist sayısında yüzde 45 artış oldu. Her zaman turizme önem verdik. 2023 yılında hedefimiz 50 milyon turist, 50 milyar dolar gelirdir
Türkiye Cumhuriyetinin en kritik seçimine gidiyoruz. Antalya’mız her zaman, her seçimde hazır. Bu seçim en iyisini yapacağız diyenlerle, yaptırmayacağız diyenler arasında geçecek. Bizleri Ankara’ya her zamanki olduğu gibi güçlü gönderin” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sperrmüll Berlin