FATMA İÇİN KAMPANYA « GÜNDOĞMUŞ HABER

mustafa ceceli mp3 indir - murat boz mp3 indir - sıla mp3 indir - koray avcı mp3 indir - hande yener mp3 indir

SON DAKİKA

ÇANAKKALE ZAFERİ

KÖŞE YAZILARI

ASAYİŞ, YEREL HABERLER

FATMA İÇİN KAMPANYA

Bu haber 18 Temmuz 2018 - 11:52 'de eklendi ve 1.549 views kez görüntülendi.

 

FATMA İÇİN KAMPANYA

Beş yıl önce sağ kolunu kaybeden ve protez takılması hayali ile yaşayan ancak istenen 50 bin Euro’yu (280 bin TL) karşılayacak güçleri olmayan Fatma Özdemir’in sesini Gündoğmuş Kaymakamlığı duydu. Fatma ve babasını makamında ağırlayan Kaymakam Karahan, tedavi masraflarının karşılanması için hesap numarası açıldığını duyurdu ve yardımseverlere çağrıda bulundu.

KAYMAKAMLIK HAREKETE GEÇTİ
Beş yıl önce üç köpeğin saldırısına uğraması sonucu sağ kolunu kaybeden 18 yaşındaki Fatma Özdemir için Gündoğmuş Kaymakamlığı harekete geçti. Çiçekoluk Mahallesi’nde çobanlık yapan ailesiyle yaşayan Fatma Özdemir, yetkililerin tavsiyesi üzerine 18 yaşına gelince protez takılması hayali ile yaşıyordu. Ancak takılacak olan protez için 50 bin Euro (280 bin TL) istenmesi Fatma’nın umutlarının kesilmesine neden oldu.
HESAP NUMARASI AÇILDI
50 bin Euro tutarındaki protezi almaya gücü olmadığını söyleyen Baba Ramazan Özdemir, devletten ve hayırseverlerden yardım istedi. Gündoğmuş Kaymakamı Nursel Karahan, “Sağ tarafım bomboş. Hayatım değişti” diyen Fatma Özdemir’in sesini duydu ve protez kolun takılması için Kaymakamlık olarak kampanya başlattı. Kaymakamlık nezdinde Fatma Özdemir adına açılan hesap numarası şöyle:
Gündoğmuş Ziraat Bankası Şubesi IBAN :TR510001000661459122885006

Kaymakamlık’tan Fatma için kampanya

Gündoğmuş’un Çiçekoluk Mahallesi’nde çobanlık yapan ailesiyle yaşayan 18 yaşındaki Fatma Özdemir, 5 yıl önce üç köpeğin saldırısına uğraması sonucu sağ kolunu kaybetmişti. Yetkililer, ailesine 18 yaşına gelince protez takılmasını tavsiye etti. Baba Ramazan Özdemir, kızının protez kol takılacak yaşa geldiğini, ancak 50 bin Euro (280 bin TL) istenen protezi almaya gücü olmadığını söyleyerek “Basit bir şey zannettik ama bizim karşımıza yüklü bir meblağ çıktı. Biz de 50 bin Euro’yu veremeyeceğimiz için devletimizden ve yardımseverlerden yardım bekliyoruz” diyerek destek istemişti.
Gündoğmuş Kaymakamı Nursel Karahan, “Sağ tarafım bomboş. Hayatım değişti” diyen Fatma Özdemir’in sesini duydu ve protez kolun takılması için Kaymakamlık olarak kampanya başlattı. Fatma ve babasını makamından ağırlayan Kaymakam Karahan, tedavi masraflarının karşılanması için hesap numarası açıldığını duyurdu ve yardımseverlere çağrıda bulundu.
Kaymakamlık nezdinde Fatma Özdemir adına açılan hesap numarası şöyle:
Gündoğmuş Ziraat Bankası Şubesi
IBAN :TR510001000661459122885006

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sperrmüll Berlin