Halk kokudan şikayetçi « GÜNDOĞMUŞ HABER

SON DAKİKA

Siyasette hareket başladı

SİYASET, YEREL HABERLER

Halk kokudan şikayetçi

Bu haber 09 Şubat 2020 - 20:18 'de eklendi ve 525 views kez görüntülendi.

Halk kokudan şikayetçi

Gündoğmuş’un Özügür Mahallesi eski muhtarı Hüseyin Ceylan, kanalizasyon hattının taşmasından dolayı yaşadığı sıkıntıyı anlatarak yetkililerden yardım istedi. Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT ekiplerince yapılan kanalizasyon hattının aşırı yağmurlar nedeniyle taşarak lağım sularının evlere kadar geldiğini söyleyen Ceylan, “İnsanlar kokudan rahatsız oluyor. Bu sorunu ASAT’a defalarca bildirdim. Ancak 3-4 aydır sorun devam ediyor” diyerek sorunun çözülmesini istedi. 

Kanalizasyon
çözüm bekliyor

Gündoğmuş’un Özügür Mahallesi eski muhtarı Hüseyin Ceylan, kanalizasyon hattının taşmasından dolayı yaşadığı sıkıntıyı anlatarak yetkililerden yardım istedi. Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT ekiplerince yapılan kanalizasyon hattının aşırı yağmurlar nedeniyle taşarak lağım sularının evlere kadar geldiğini söyleyen Ceylan, “İnsanlar kokudan rahatsız oluyor. Bu sorunu ASAT’a defalarca bildirdim. Ancak 3-4 aydır sorun devam ediyor. Gelenler ilgilenmek yerine sadece bakıp gidiyor. Burası halkın sağlığını tehdit ediyor. Her yağmurda aynı sorun. Pislikten ve kokudan durulmuyor” dedi.
Kanalizasyonun taşma nedeninin iki hattın birleştirilmesinden kaynaklandığını ifade eden Ceylan, “Muhtarlığım döneminde ayrı yapın demiştim. Beni dinlemediler, ayrı yapmadılar. Şimdi ise yaşanan bu sorun konusunda çözüm üretmiyorlar. Evimizin yukarısından gelen kanalizasyonla Cumhuriyet Caddesi üzerinde birleşen noktayı iptal edecekler. Yani iki ana hattın birisinin ayrılması gerekiyor. Çözüm bu kadar basit” diye konuştu. – Mesut Uygur

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.