Hoşgeldin Berfin Özkan « GÜNDOĞMUŞ HABER

SON DAKİKA

  DOST KALALIM

KÖŞE YAZILARI

Hoşgeldin Berfin Özkan

Bu haber 29 Kasım 2021 - 1:57 'de eklendi ve 20 views kez görüntülendi.

Hoşgeldin Berfin Özkan
Gündoğmuş Gazetemize taze bir kan olan yeni köşe yazarımız “Berfin Özkan” bundan böyle özgün yazıları ile aramızda olacak. Gazete olarak gençlere çok önem verdiğimizi her fırsatta ve her platformda dile getiriyoruz. Gençlerin düşüncesi, fikirleri, bakış açıları bizler için her zaman önemli ve değerlidir. İlk defa bir gazete de köşe yazarlığına başlayan Berfin hanım’ın da köşe yazılarını herkesin ilgiyle okuyacağını düşünüyoruz. Özellikle de yazırlırı ile genç takipcilerinin ilgisini çekecektir. Gündoğmuş Gazetesi olarak biz de genç yazarımıza aramıza “Hoş geldin” diyor kaleminin daim olmasını dileriz.
BERFİN ÖZKAN KİMDİR?
1996 yılında doğan Berfin Özkan, Alanya Lisesi’nden mezun olduktan sonra Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Lojistik Bölümü’nden mezun oldu. Ticari hayatını sürdüren Özkan, 18 Mart 2020 tarihinde Orhan Özkan ile hayatını birleştirdi. s
OKUYUCUYA MESAJ
Berfin Özkan, “Gazetenizde acizane kendimce yazdığım yazılarımı paylaşmak istedim. Köşenizde köşe yazarı olarak, elimden geldiği kadarı ile siz değerli gazete ve site takipçileriyle duygularımı dile getirdiğim yazılarımı paylaşmak istedim. İlk yazım “DEV AYNA” isimli denemem geçtiğimiz haftalarda sizlerle buluştu. Bundan sonraki yazılarım dilerim beğeni ile okur, sizlerinde takdirini alırım. Şimdiden teşekkür eder gazetemize ve internet sitemize başarılar dilerim……!”
f.a.: Berfin özkan

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sperrmüll Berlin