İbradı’da huzur var sağlık var « GÜNDOĞMUŞ HABER

SON DAKİKA

İbradı’da huzur var sağlık var

Bu haber 19 Ekim 2020 - 0:54 'de eklendi ve 107 views kez görüntülendi.

İbradı’da huzur var sağlık var

İbradı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçe sınırları içinde bulunan parklar ile yeşil alanlarda bakım, onarım, yenileme ve budama çalışmalarına hız verdi.

 Parklar bahçeler kaldırımlar olmak üzere her bölgede kendi personelleriyle ve bütçesiyle özverili bir şekilde İbradı karış karış yenileniyor. İbradı da Yeni iş alanları ve istihdam sağlama çalışmaları önem kazandı.

 İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru “Emekçilerimiz aralıksız çalışıyor. Ellerine sağlık. İşlerimizin büyük kısmını kendi ekiplerimizle yapıyoruz her alanda yetişmiş ustalarımız var.

Bütçemizi İbradı da harcayıp İbradılar gençlerimize istihdam sağlıyoruz. Petrol fırın restoran manav gibi işletmeleri belediyemiz işletip oralarda da istihdam sağlıyoruz İbradı’nın parası İbradı da kalıyor. İbradı esnafına harcanıyor. Köylerimize ulaşım ücretsiz, sosyal belediyecilik yapıyoruz.6 yıldır makam arabası almadık kendi arabamıza biniyoruz.15 çalışanımız vardı simdi 85 çalışanımız var. Halkın yaşamını kolaylaştırmak için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz.

Tüm çalışanlarımı kutluyorum Birlikte İbradı’yı aranan bir yer haline getirmeye devam edeceğiz.

Biz bize yetiyoruz. “İbradı’da huzur var sağlık var” ifadelerini kullandı.- Haber Merkezi

 

 

 

microsoft project 2019 lisans satın alsoftexen.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.