İKİ YIL ÖNCE DE SÖYLEMİŞTİ « GÜNDOĞMUŞ HABER

SON DAKİKA

  DOST KALALIM

KÖŞE YAZILARI

İKİ YIL ÖNCE DE SÖYLEMİŞTİ

Bu haber 20 Haziran 2020 - 13:40 'de eklendi ve 294 views kez görüntülendi.

Tertemiz teslim ediyoruz

Uçansu Şelalesi’nde çevrecilerin ve gezmeye gelenlerin tepki gösterdiği çöp rezaletinin ardından Gündoğmuş Belediyesi ekipleri, alanda temizlik çalışması yaptı. Cuma günü çalışmalardan bilgiler veren Belediye Başkanı Özeren, tekrar kirletilmesi endişesi yaşadığını vurguladı. Özeren, “Hafta sonuna tertemiz teslim ediyoruz. Yarın akşamki halini merak edene göndereyim” dedi.

Belediye şelaleyi tertemiz teslim etti

Geçtiğimiz yıllarda da gündem olan ve geçen haftaki sayımızda tekrar manşete taşıdığımız Uçansu Şelalesi’ndeki çevre kirliliği haberlerinin ardından Gündoğmuş Belediyesi harekete geçti. Araçlarla şelale alanına gelen belediye ekipleri, çevre temizliği yaptılar. Ayrıca iki adet çöp konteyneri koydular. Cuma günü çalışmalardan bilgiler veren Belediye Başkanı Mehmet Özeren, tekrar kirletilmesi endişesi yaşadığını vurguladı. Özeren, “Uçansu Şelalemizde mutat temizliğimizi yapıp hafta sonuna tertemiz teslim ediyoruz. Yarın akşamki halini merak edene göndereyim. Burada paylaşmayacağım. Çünkü şelalenin kötü reklamı olur diye endişe ediyorum” diyerek endişesini dile getirdi.

İKİ YIL ÖNCE DE SÖYLEMİŞTİ

2018 yılında alandaki çevre kirliliğine tepki gösterilmesi ve belediyenin eleştirilmesi üzerine Özeren, şunları söylemişti: “Biz belediye olarak en az haftada bir defa temizlik yapmaya gayret ettik. Ama görülen o ki daha ertesi günü ortalık batıyor. Biz küçücük bir belediyeyiz. Orada sürekli bir eleman çalıştırmamız mümkün değil. Yapacak bir şey yok. İnsanlarımız aslanlar(!) gibi kirletmeye devam edecek, biz de yetebildiğimiz yere kadar temizlemeye devam edeceğiz. Mazeret yok, bahane yok, hizmete devam” – Engin Anak

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sperrmüll Berlin