İKİNCİ DEFA SALDIRDILAR « GÜNDOĞMUŞ HABER

SON DAKİKA

  DOST KALALIM

KÖŞE YAZILARI

İKİNCİ DEFA SALDIRDILAR

Bu haber 10 Ekim 2017 - 0:25 'de eklendi ve 266 views kez görüntülendi.

Tabelaya ikinci saldırı

Daha önce sprey boyalı saldırıya uğrayan ‘Köprülü Mahallesi 15 Temmuz Erikçiler Caddesi’nin tabelası ikinci kez saldırıya uğrayarak yerinden söküldü.

İki hafta önce ‘Köprülü Mahallesi 15 Temmuz Erikçiler Caddesi’nin tabelası kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce boyalı saldırıya uğramıştı. AK Parti Gündoğmuş Belediye Meclis Üyesi Süleyman Yılmaz, belediye meclis kararı ile caddenin isminin belirlendiğini ifade ederek tabelayı yenileyeceklerini açıklamıştı. Ancak aynı tabela ikinci kez saldırıya uğradı. Saldırganlar bu kez tabelayı tamamen sökerek parçaladılar.
İkinci saldırının ardından olay yerine giden AK Partili Yılmaz, “Vatan ve millet hainleri yine işbaşında. İki hafta önce Köprülü Mahallesi 15 temmuz Erikçiler Caddesi’ndeki tabelalardaki 15 Temmuz ibaresine spreyli saldırı olmuştu. 1 Ekim günü aynı tabelayı maalesef yerinden sökmüşler. Ey vatan hainleri, siz o tabelayı sökebilirsiniz ama 15 Temmuz hain darbe girişimini Türk milletinin beyninden ve kalbinden asla sökemezsiniz, unutturamazsınız” dedi.
Saldırının fotoğraflarını sosyal medyada paylaşan Yılmaz’a destek veren Belediye Başkanı Mehmet Özeren, “Süleyman Bey üzülmeyin! Hainlerin canı sıkıldıysa, güzel bir iş yapmışız demektir. Tabelayı söktüler ama 15 Temmuz ismi beyinlere kazındı” ifadelerini kullandı. – Dursun Kayacı

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sperrmüll Berlin