CHP’de seçim hazırlığı « GÜNDOĞMUŞ HABER

SON DAKİKA

CHP’de seçim hazırlığı

Bu haber 15 Ekim 2018 - 21:50 'de eklendi ve 402 views kez görüntülendi.

CHP’de seçim hazırlığı

CHP Antalya İl Başkanlığı, seçim öncesi ilçe başkanlarıyla toplantı düzenledi. CHP Gündoğmuş İlçe Başkanı Şakir Özdemir de toplantıda hazır bulundu. İl Başkanı Ahmet Kumbul, “5 yıl aradan sonra güzel ve umutlu günleri hep birlikte göreceğiz” dedi.

İlçe başkanları yerel
seçim için toplandı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya İl Başkanlığı, seçim öncesi ilçe başkanlarıyla toplantı düzenledi. CHP Gündoğmuş İlçe Başkanı Şakir Özdemir de toplantıda hazır bulundu. İl Başkanı Ahmet Kumbul, “5 yıl aradan sonra güzel ve umutlu günleri hep birlikte göreceğiz” dedi.

2019’da gerçekleşecek olan yerel seçimlerin çalışma rotasını belirlemek üzere CHP Antalya, İlçe başkanlarıyla birlikte İl binasında toplantı gerçekleştirdi. Seçimler adına görüş alışverişinde bulunulan toplantıya tüm ilçe başkanları katılım gösterdi. İlçe başkanlarına şimdiden sandık görevlilerin tespitinin yapılması gerektiğini vurgulayan Kumbul, “Omuz omuza çalışıp hep birlikte kazanacağız” ifadelerini kullandı.
İSTİŞARE YAPILACAK
Her ilçe örgütünün, ilçesinin adayı belirlenirken örgütün fikirlerinin önemli olduğunu vurgulayan Başkan Kumbul, “İlçe başkanlarımızın STK’larımızı, muhtarlarımızı ve vatandaşlarımızı esnaflarımızı ziyaret etmeleri büyük önem taşıyor. Aday belirlenirken bazı bölgelere sandık konulup bazı kesimlere merkez yoklaması yapılacak. Sivil Toplum Kuruluşlarıyla (STK), anketlerle tüm seçmenin fikrini alıp ilçe başkanlarıyla istişare edilecek. Görüşmeler kesinlikle genel merkeze iletilecektir” şeklinde konuştu.
HEP BİRLİKTE KAZANACAĞIZ
Yılgınlığa hiçbir zaman yer olmadığını ve güneşli günlerin yaklaştığını belirten Başkan Kumbul, “CHP’nin yönetiminde olmayan belediyelerin adayları en kısa zamanda belirlenecektir. Büyükşehir Belediye Başkanı adayı anketler bittikten sonra açıklanacaktır. İlçe örgütümüzün, kadın ve gençlik kollarımızın tüm üyelerinin, cumhuriyetten, hukuktan ve adaletten yana olan tüm seçmenlerimizin üzerinde çok büyük sorumluluklar var. Bunun için hep birlikte çalışıp hep birlikte kazanacağız ” sözlerine yer verdi. – Haber Merkezi

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.