Kaybedeni yok! « GÜNDOĞMUŞ HABER

SON DAKİKA

Siyasette hareket başladı

SİYASET, YEREL HABERLER

Kaybedeni yok!

Bu haber 20 Mayıs 2018 - 23:55 'de eklendi ve 539 views kez görüntülendi.

Kaybedeni yok!

 

Ufka Yolculuk sınavlarının ardından Gündoğmuş’tan sınavda başarılı 30 öğrenciye hediyeleri ilçe protokolü tarafından takdim edildi. Ufka Yolculuk Gündoğmuş İlçe Temsilcisi Bayram Ali Üreyen, “Kaybedeninin olmadığı ‘Sünnet Olmadan Ümmet Olmaz’ sloganıyla çıktığımız bu yolda desteklerini devamlı gösteren herkese teşekkür ederim” dedi.

Ödüllerini aldılar

Bu yıl Gündoğmuş’ta Ufka Yolculuk için 295 öğrenci sınava girmek için başvuru yaptı. Gerek kaymakamlığın gerek belediyenin destekleriyle Gündoğmuş’un tüm mahallelerinin sınava katılması için araç görevlendirerek 13 Nisan’da iki sınav merkezinde yaklaşık 200 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirildi. Sınavların ardından 10 Mayıs 2018 tarihinde Gündoğmuş Çok Programlı Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda Gündoğmuş Kaymakamı Nursel Karahan, Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren ve Gündoğmuş İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Türköz ve okul müdürlerinin katılımıyla sınavda başarılı 30 öğrenciye hediyeleri ilçe protokolü tarafından takdim edildi.
Ufka Yolculuk Gündoğmuş İlçe Temsilcisi Bayram Ali Üreyen, “Kaybedeninin olmadığı ‘Sünnet Olmadan Ümmet Olmaz’ sloganıyla çıktığımız bu yolda ve yaptığımız bu sınavda bizlere desteklerini devamlı gösteren Kaymakam Sayın Nursel Karahan’a, gerek kitapların temini gerekse hediyelerin temini konusunda hem özel hem de kurumsal anlamda maddi ve manevi desteğini bizlerden esirgemeyen Gündoğmuş Belediye Başkanı Sayın Mehmet Özeren’e, sınavın planlamasından yasal süreçlere kadar bize yol gösteren ve rehberlik eden Sayın İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Türköz’e teşekkürü bir borç bilirim. Bu sınavın tüm aşamasında emeği geçen okul müdürü öğretmen ve öğrencilerimize de teşekkür ederim” dedi. – Hakan Er

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.