Son rötuşlar « GÜNDOĞMUŞ HABER

mustafa ceceli mp3 indir - murat boz mp3 indir - sıla mp3 indir - koray avcı mp3 indir - hande yener mp3 indir

SON DAKİKA

Hedef 60 bin

YEREL HABERLER

Son rötuşlar

Bu haber 02 Ocak 2019 - 22:38 'de eklendi ve 501 views kez görüntülendi.

Son rötuşlar

Gündoğmuş Belediyesi tarafından ‘Gündoğmuş’ta bir evim var’ projesi kapsamında inşaatına başlanan ve evi olmayanları ev sahibi yapacak konutlar tamamlanıyor. Belediye Başkanı Mehmet Özeren, AK Parti İlçe Başkanı Ali Arslan ile birlikte inşaattaki son durumu yerinde inceledi.

Konutlarda 
son rötuşlar

Gündoğmuş Belediyesi tarafından ‘Gündoğmuş’ta bir evim var’ projesi kapsamında inşaatına başlanan ve evi olmayanları ev sahibi yapacak konutlar tamamlanıyor. Belediye Başkanı Mehmet Özeren, AK Parti İlçe Başkanı Ali Arslan ile birlikte inşaattaki son durumu yerinde inceledi. Özeren, “Epeydir uğramadığım konutları inceleme fırsatım oldu. Maşallah son rötuşlar yapılıyor. Merak etmeyin, Allah izin verirse yakında satışa arz edeceğiz” dedi.
7 sitede 6’şar daire olarak toplam 42 konuttan oluşan sitedeki daireler 100 metrekare genişliğinde olacak. Tamamlanınca masraflar metrekareye bölünüp vatandaşa satış yapılacak. Fiyatların 90 ile 120 bin TL aralığında olacağı tahmin ediliyor. Satışlar peşin olacak ancak vatandaşa kolaylık için belediye bankalar ile kredi görüşmesi yapacak. ‘Gündoğmuş’ta bir evim var’ projesi kapsamında evi olmayanlara arz edilecek konutlar için evi olanlar ihaleye katılamayacak. Şartlar ve detaylar açıklanıp kısa sürede anahtar teslimi gerçekleştirilecek. – Hasan Özmen

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sperrmüll Berlin