Mete Bebek yardım eli bekliyor « GÜNDOĞMUŞ HABER

SON DAKİKA

BİZİM SONUMUZ

KÖŞE YAZILARI

BULAMIYORUM

KÖŞE YAZILARI

KAYGILARIMIZ

KÖŞE YAZILARI

Mete Bebek yardım eli bekliyor

Bu haber 02 Ocak 2019 - 22:44 'de eklendi ve 223 views kez görüntülendi.

Mete Bebek yardım eli bekliyor

Alanya’da doğuştan kalp damarları ters olarak dünyaya gelen 3 aylık Mete yaşam savaşı veriyor. Anne Buse Yıldırım, maddi sıkıntı yüzünden bebeklerinin tedavisini yaptıramadıklarını söyledi.

Demirtaş Mahallesi’nde oturan Buse ve Gökhan Yıldırım çiftinin oğlu 3 aylık Mete, kalp damarları ters dünyaya geldi. 1 aylıkken açık kalp ameliyatı olan minik Mete, yaklaşık 15 gün önce de anjiyo oldu. Akciğerleri ve böbrekleri işlevini yitirmeye başlayan Mete bebeğin başına son olarak şant takıldı.
Buse Yıldırım, eşinin 4 aydır işsiz olduğunu, bebeğinin masraflarını karşılayamaz hale geldiklerini belirterek, çaresiz kaldıklarını anlattı. Maddi sıkıntı yüzünden bebeklerinin tedavisini yaptıramadıklarını vurgulayan Buse Yıldırım, “Sadece sıvı mamayla beslenebiliyor o da 700 liraya satılıyor. Masraflarını karşılayamaz hale geldik. Evde satmadığımız bir şey kalmadı. Çok zor durumdayız. Bir süre sonra tekrar hastaneye gidip, anjiyo yaptırmamız lazım ama en az 1650 lira gerekiyor. Buna gücümüz kalmadı. Bebeğimin evdeki maması da bitmek üzere. Ne yapacağımızı bilmiyorum, çok çaresiziz. Bebeğimizin kurtulması için yardım bekliyoruz” dedi. – DHA

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.