Muhittin Böcek’ten İbradı çıkarması « GÜNDOĞMUŞ HABER

SON DAKİKA

Muhittin Böcek’ten İbradı çıkarması

Bu haber 23 Mart 2019 - 10:19 'de eklendi ve 311 views kez görüntülendi.

Muhittin Böcek’ten İbradı çıkarması

Geçtiğimiz hafta Gündoğmuş’a gelerek İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Sultan Çetin ile seçim çalışması yapan CHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Muhittin Böcek, İbradı’da vatandaşlarla bir araya geldi.
CHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Muhittin Böcek, İbradı ziyaretinde ilk olarak İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükruru, CHP Akseki Belediye Başkan adayı Erdoğan Erdoğan, CHP İbradı İlçe Başkanı Sakıp Üstün ile birlikte İbradılı vatandaşlarla bir araya geldi.
CHP adayı Böcek, İbradı’da olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, “Gazipaşa’dan Kaş’a kadar Antalya’yı adım adım geziyoruz. Bugün İbradı’dayız. Vatandaşımızı, köylümüzü, esnafımızı dinliyoruz. Halkımızın sorunlarını biliyoruz. Bu sorunlara derman olacak projeler hazırladık. Beş yılda Serkan Başkan İbradı’da çok güzel çalışmalara imza attı. Şimdi bu başarıyı Büyükşehir’de benle, İbradı’da Serkan Başkan ile devam ettirmek istiyoruz. Desteğinizi bekliyoruz” dedi.
Büyükşehir Belediye Başkan adayı Böcek, İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru ile pazarcıları gezdi. Esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Böcek, esnafın ve vatandaşın sorunlarını dinledi. Başkan adayı Böcek, İbradı ziyaretinde ulaşım sektöründeki esnaflar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve kanat önderleriyle bir araya geldi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.