Özeren’den ziyaret turu « GÜNDOĞMUŞ HABER

mustafa ceceli mp3 indir - murat boz mp3 indir - sıla mp3 indir - koray avcı mp3 indir - hande yener mp3 indir

SON DAKİKA

ÇANAKKALE ZAFERİ

KÖŞE YAZILARI

ASAYİŞ, YEREL HABERLER

Özeren’den ziyaret turu

Bu haber 13 Aralık 2018 - 23:18 'de eklendi ve 319 views kez görüntülendi.

Özeren’den
ziyaret turu

Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren, mahallelerde ziyaretlerine devam ediyor. Özeren, yaşlı ve hasta ziyaretleri, bebek ziyaretleri, esnaf ve vatandaş ziyaretleri yaptı. Mahallelerde bir çok vatandaşa konuk olan Özeren’i Bedanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği de belediyede ziyaret etti. Yerel seçimler üzerine sohbet eden Özeren, “Maşallah Bedan hazır” dedi.

Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren, mahallelerde ziyaretlerine devam ediyor. Özeren, yaşlı ve hasta ziyaretleri, bebek ziyaretleri, esnaf ve vatandaş ziyaretleri yaptı. ASMEK kursları kapsamında, Rahmetli Ali Özdemir’in evinde, Ülkü Teyze’yi ziyaret edip geçmiş olsun dileklerini sunan Özeren, Ümütlü ve Balkaya Mahallelerinde de 13 bebeği ziyaret ederek ailelerine hayırlı olsun dedi.
Balkaya ziyaretleri sırasında Muhtar Ahmet Hamdi Doğan’ın eşlik etmesinden memnuniyetini dile getiren Özeren, “İşini gücünü bırakıp bize mihmandarlık eden değerli muhtarlarıma ve saygıdeğer eşlerine teşekkür eder şükranlarımı sunarım” dedi. Balkaya’da bir çok vatandaşa konuk olan Özeren’i Bedanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği de belediyede ziyaret etti. Yerel seçimler üzerine sohbet eden Özeren, “Maşallah Bedan hazır” dedi. – Dursun Kayacı

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sperrmüll Berlin