Sanal sergi açıldı « GÜNDOĞMUŞ HABER

SON DAKİKA

Siyasette hareket başladı

SİYASET, YEREL HABERLER

Sanal sergi açıldı

Bu haber 19 Haziran 2020 - 12:28 'de eklendi ve 294 views kez görüntülendi.

Sanal sergi açıldı

Gündoğmuş Halk Eğitimi Merkezi, yeni tip korona virüs (Covid-19) nedeniyle el sanatları sergisini, sanal ortamda gerçekleştirdi. 2019-2020 eğitim ve öğretim yılında el sanatları alanında açılan kursların sonunda kursiyerlerin yaptığı ürünler, sanal ortamda sergileniyor.

Halk Eğitim’den sanal sergi açıldı

Gündoğmuş Halk Eğitimi Merkezi, yeni tip korona virüs (Covid-19) nedeniyle el sanatları sergisini, sanal ortamda gerçekleştirdi.

2019-2020 eğitim ve öğretim yılında el sanatları alanında açılan kursların sonunda kursiyerlerin yaptığı ürünler, sanal ortamda sergileniyor. Gündoğmuş Halk Eğitimi Merkezi resmi internet sayfasında yayımlanan sergi ile ilgili olarak bilgi veren Gündoğmuş Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Bayram Ali Üreyen, el sanatları kursunun bitiminde yapmak istedikleri sergiyi salgın nedeniyle açamadıklarını belirtti. Bu nedenle İlçe Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü olarak vatandaşlara ve kursiyerlere sergi sonuçlarını sanal ortam yolu ile gösteriye sunduklarını ifade eden Gökçe, “Kurslarımızda başarılı olan kursiyerlere ve kurs öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.” dedi. – Mesut Uygur

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.