Siyasette hareket başladı « GÜNDOĞMUŞ HABER

SON DAKİKA

  DOST KALALIM

KÖŞE YAZILARI

Siyasette hareket başladı

Bu haber 24 Kasım 2021 - 15:11 'de eklendi ve 59 views kez görüntülendi.

Siyasette hareket başladı

Gündoğmuş tarihinin en büyük yangınları geride kaldığı şu günlerde seçimlere daha uzunca bir süre olmasına rağmen normale dönen Gündoğmuş’ta siyasette iyiden iyiye ısınmaya başladı.
Bir yandan partilerin aday arayışları sürerken, diğer yandan da adayların kendini göstermeye başladığını görmekteyiz. Gündoğmuş’un yeni dönemi için çeşitli sebeplerle Gündoğmuş Belediye Başkanlığına adaylığını açık açık ilan edenler olsada, her siyasi partinin kendisi için kazanabileceği adaylara teklif götürdüğü konuşulmakta. Bir dönem geçmişte Ak Parti Köprülü’den aday olan ve çok az bir farkla kaybeden Mustafa Yalçın’a, partilerin gel bizim adayımız ol dediği gelen bilgiler arasında.
Yalçın’ın ise gelen tekliflere kendisinin aday olmasını isteyen ve Gündoğmuş’un iş dünyasından bazı kesimlerinde kendisine neden aday olmuyorsun, çık destekleyelim dediği ise altan altan konuşuluyor. Alanya’nın başarılı iş insanlarından beyaz eşya işletmecisi olan Mustafa Yalçın’ın hakkında çıkan haberlere ne diyeceği merak konusu olurken, bir açıklama yapıp yapmıyaçağını iler ki günlerde belli olacak. Peki kimdir bu Mustafa Yalçın. Uzun yıllardır Alanya’da beyaz eşya işletmesi olan Yalçın’ın aslen Gündoğmuş Köprülü Mahallesi’nden. Alanya’daki beyaz eşya üzerine olan iş yerini birden üç’e çıkarmış evli ve 2 çocuk sahibi. ALTSO seçimlerinde de Bilal Gömeç’in yanında görmek istediği isimler arasında olduğu biliniyor. Belli ki köprünün altından daha çok sular akacak gibi. Önümüzdeki seçimlerde hem partilerin hem de güçlü adayları görecek gibiyiz. Bekleyip hep birlikte göreceğiz. – Mesut Uygur

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sperrmüll Berlin