Sonuçları değerlendirdiler « GÜNDOĞMUŞ HABER

mustafa ceceli mp3 indir - murat boz mp3 indir - sıla mp3 indir - koray avcı mp3 indir - hande yener mp3 indir

SON DAKİKA

Sonuçları değerlendirdiler

Bu haber 03 Temmuz 2018 - 16:49 'de eklendi ve 372 views kez görüntülendi.

Sonuçları değerlendirdiler

Seçimlerin ardından AK Parti Gündoğmuş İlçe Teşkilatı, bir toplantı düzenleyerek seçim sonuçlarını değerlendirdi. Toplantıya Belediye Başkanı Mehmet Özeren, İlçe Başkanı Ali Arslan ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Seçim sonuçlarının analizini yapan partililer 9 ay sonra yapılacak yerel seçimler için strateji geliştirmek üzerine yoğunlaştılar.

AK Parti seçim sonuçlarını değerlendirdi

Türkiye genelinde %52,58 oy oranı ile Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı’nı kazandığı 24 Haziran Genel Seçimlerinde Gündoğmuş’ta Erdoğan %53,83 oy ile Türkiye ortalamasını da geçti. AK Parti ise %45,35 oyla rakiplerine 25 puan fark attı. Ancak 1 Kasım 2015 seçimlerinde alınan %55,78’lik oranın 10 puan gerisinde bir oy aldı.
Seçimlerin ardından AK Parti Gündoğmuş İlçe Teşkilatı, bir toplantı düzenleyerek seçim sonuçlarını değerlendirdi. Toplantıya Belediye Başkanı Mehmet Özeren, İlçe Başkanı Ali Arslan ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Seçim sonuçlarının analizini yapan partililer 9 ay sonra yapılacak yerel seçimler için strateji geliştirmek üzerine yoğunlaştılar. Hakan Er

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sperrmüll Berlin