Vali’den Gündoğmuş’lu büyükşehir açıklaması « GÜNDOĞMUŞ HABER

SON DAKİKA

  DOST KALALIM

KÖŞE YAZILARI

Vali’den Gündoğmuş’lu büyükşehir açıklaması

Bu haber 19 Mayıs 2018 - 0:05 'de eklendi ve 509 views kez görüntülendi.

Vali’den Gündoğmuş’lu büyükşehir açıklaması

Antalya Valisi Münir Karaloğlu kendisini ziyarete gelen Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Başkanı Ahmet Boztaş ve yönetimini makamında ağırladı. Vali Karaloğlu sohbet sırasında misafirleri Matso ekibine yönelik yaptığı espri Alanya ve Manavgat arasındaki il yarışını yeniden gündeme getirdi.
Karaloğlu’nun, “Hadi yine iyisiniz. Alanya il olmayı bırakın, Büyükşehir oluyor. Manavgat olarak da siz en büyük ilçesi olacaksınız. Akseki, İbradı, Gündoğmuş, Gazipaşa, Anamur ve Ermenek gibi ilçelerinin nüfusunun toplamı bir araya geldiğinde Alanya’yı bir il olmayı bırakın, Büyükşehir oluyor Büyükşehir” dediği aktarıldı.
MATSO Başkanı Boztaş, bu sözlerin sadece espri olduğunu belirtti. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ise valinin sözlerinin hatırlatılması üzerine “Yıllardır tüm organizasyon ve faaliyetlerimizde Alanya’nın il olması konusundaki desteğimizi fikirlerimizi dile getiriyoruz. Alanya’nın il olması gerektiğini savunduk ve savunuyoruz. Elbette ki Alanya eninde sonunda il olacaktır.” dedi. – Haber Merkezi

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sperrmüll Berlin