Yeni bir şehir gibi « GÜNDOĞMUŞ HABER

mustafa ceceli mp3 indir - murat boz mp3 indir - sıla mp3 indir - koray avcı mp3 indir - hande yener mp3 indir

SON DAKİKA

ÇANAKKALE ZAFERİ

KÖŞE YAZILARI

ASAYİŞ, YEREL HABERLER

Yeni bir şehir gibi

Bu haber 26 Haziran 2020 - 20:13 'de eklendi ve 307 views kez görüntülendi.

Yeni bir şehir gibi

Gündoğmuş Belediyesi tarafından yapımı devam eden Gölbaşı Sosyal Tesisleri açılış için gün sayıyor. Ücretsiz olarak halka açık olacak tesis, içinde barındırdığı sosyal donatılarla yeni bir şehri andırıyor.

AÇILIŞ İÇİN GÜN SAYIYOR

Gündoğmuş Belediyesi tarafından inşaatı devam eden Gölbaşı Sosyal Tesisleri’nde sona yaklaşılıyor. Baraj gölü manzaralı alanda bulunan ve içerisinde çok sayıda sosyal donatının bulunduğu tesis açılış için gün sayıyor. Ücretsiz olarak halka açık olacak tesiste isteyen yiyecek içecek getirip piknik yapabilecek, isteyen de tesis içinde alışveriş yapabilecek.

BİR ÇOK ALAN BULUNUYOR

Yarım dönüm kapalı alana sahip tesiste Selçuklu tarzında bir restoran ve fırın, 14 kameriye, 14 barbekü, 8 çeşme, çocuk parkı oyun grubu, spor aletleri, Sultan çadırı, gözleme evi, kütüphane, mescit, bisiklet yolu ve yürüyüş yolu, şelaleler, şu kanalları ve havuzlar bulunuyor. Halka hesaplı ve kaliteli olarak hizmet edecek tesisin açılışı yakında yapılacak.

Sosyal tesisler yükseliyor

Belediye tarafından yapımı devam eden Gölbaşı Sosyal Tesisleri açılış için gün sayıyor. Ücretsiz olarak halka açık olacak tesisin içinde restoran, kamelyalar, fırın, barbeküler, oyun ve spor alanları gibi çok sayıda sosyal donatı bulunuyor.

Gündoğmuş Belediyesi tarafından inşaatı devam eden Gölbaşı Sosyal Tesisleri’nde sona yaklaşılıyor. Belediye Başkanı Özeren, baraj gölü manzaralı alanda bulunan ve içerisinde çok sayıda sosyal donatının bulunduğu tesis inşaatında incelemelerde bulundu. İncelemelerin ardından bilgiler veren Özeren, şunları söyledi: “Bugüne kadar detaylı şekilde paylaşmadım. Ama çalışmalar belli bir aşamaya geldiği için şimdi takdirlerinize arz ediyorum. Tesisler hakkında merak edilen bazı hususları açıklamak istiyorum. Tesisler ücretsiz olarak halka açık olacak. İsteyen evinden yiyeceğini, içeceğini getirip piknik yapabilecek. Tesiste 500m2 kapalı alana sahip, Selçuklu tarzında bir restoran ve fırının yanında, 14 adet kameriye, 14 adet barbekü, 8 adet çeşme, çocuk parkı oyun gurubu, spor aletleri, Sultan çadırı, gözleme evi, kütüphane, mescit, bisiklet yolu ve yürüyüş yolu, şelaleler, şu kanalları ve havuzlardan oluşmaktadır. Restorana et, balık ve tavuk ürünlerinin yanında, mevsim meyveleri, çerez, meşrubat, dondurma gibi ürünler de arz edilecek. Gözleme (büküş) ve çayın yanında, köy kahvaltısı ve et ürünleri hesaplı ve kaliteli olarak arz edilecek. İnşallah açılışa hepinizi davet edeceğiz” – Mesut Uygur

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sperrmüll Berlin