‘19 ilçede birlikte çalışıp kazanacağız’ - GÜNDOĞMUŞ HABER
SON DAKİKA

Yeni Müdüre ziyaret

YEREL HABERLER

‘19 ilçede birlikte çalışıp kazanacağız’

Bu haber 16 Ocak 2019 - 0:22 'de eklendi ve 558 views kez görüntülendi.

‘19 ilçede birlikte
çalışıp kazanacağız’

CHP’nin Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek’i, CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul, il yönetimi, kadın ve gençlik kolları yöneticileri ziyaret etti.
Büyükşehir belediyesini kazanmakla ilgili herhangi bir şüphe ve soru işareti olmadığını söyleyen Kumbul, Millet İttifakı olarak Antalya’da hem büyükşehir hem de 19 ilçenin tamamını kazanmayı hedeflediklerini kaydetti. Kumbul, “İYİ Parti’nin adayı olan bölgelerde bizim bütün tabanımız, bizim aday çıkarttığımız yerlerde de İYİ Parti ve CHP’nin bütün tabanı beraber çalışacak” dedi.


KAYBOLAN SEÇMENLER
Her dönem olduğu gibi yine kaybolan seçmenler olduğunu ve bu listeleri ilçe başkanlıklarına gönderdiklerini anlatan Kumbul, kaybolan seçmenlerin ev ziyaretleri yapılarak yeniden kayıt olmaları yönündeki çalışmaların sürdüğünü kaydetti. Seçmene de seslenen Kumbul, “Biz oy kullanıyoruz, bir şey değişmiyor diye düşünmeyin. Biz sizin oylarınıza sonuna kadar sandıkta, seçim kurulunda, YSK’da sahip çıkacağız. Oylarınız sandığa nasıl girdiyse, iradenizin seçim kuruluna da aynı şekilde ulaşmasını sağlayacağız. Sandık görevlilerinin tespiti ve eğitimlerine başladık” dedi.
TAŞ’IN ELEŞTİRİLERİNE YAZILI YANIT
Ak Parti İl Başkanı Taş’ın eleştirileriyle ilgili yazılı açıklama yapacağını da belirten Kumbul, “Buradaki projelerin neden yapılamadığına, nasıl engellendiğine, diğer ilçelerde yapılmaya çalışılan projelerin nasıl engellendiğine, bakanlıklar ya da devletin diğer kurumları eliyle yapılan ağaç kesimlerinden başka şeylere nasıl bizim belediyelerimizin üzerine yıkılmaya çalışıldığıyla ilgili açıklama yapacağız. Daha önce Menderes beyin projeleriyle ilgili bir açıklama yapmıştım, neleri vaat edip neleri yapamadığıyla ilgili. Turizmi 12 aya yayacağız, kent merkezine turist getireceğiz, tüm turizm çalışanlarına ev gibi birçok vaatte bulundular ama 2016-2017 yıllarında özellikle birçok turizmcinin batıp gittiğini gördük. Alanya hızlı tren, Konya, Burdur üzerinden yani saysak bitmez. Her seferinde bir bakan seçimde gelip defalarca bir sürü vaatte bulunup, evet bir kısmı yapılıyor ama birçoğunun yapılmadığını görüyoruz” diye konuştu.
‘BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ VE KAZANACAĞIZ’
Hiç ayrışmadıkları ve demokratik bir parti olduklarından özgürce bütün düşüncelerin söylenebildiğini belirten Böcek, “Emirle olmaz. Önümüzdeki süreçte bütün amacımız Antalya başta olmak üzere Gazipaşa’dan Kaş’a kadar hep birlikte 909 mahallemizde çalışmalarımızı yapacağız. Antalya merkezde 9 seçim koordinasyon merkezi açılışı yapılacak. Geçmişte de Antalya’da 19 ilçe arasında her zaman birinci olduk, yüzde 60’larla seçildik. İttifakın adayı olarak birlikte çalışacağız, birlikte kazanacağız ve Antalya’mızı birlikte yöneteceğiz. Süreç 85 gün var zaten, hayırlısıyla” dedi. – DHA

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sperrmüll Berlin