‘Alanya’da zaten var’ « GÜNDOĞMUŞ HABER

SON DAKİKA

Gündoğmuşlu çocuklar Antalya’da

KÜLTÜR SANAT, YEREL HABERLER

‘Alanya’da zaten var’

Bu haber 05 Şubat 2018 - 0:15 'de eklendi ve 265 views kez görüntülendi.

Gündoğmuş’taki bir caddeye ‘Alanyaspor Caddesi’ isminin verilmesini haber yapan Alanya’daki bir gazetenin “Alanya’da, Alanyaspor adını taşıyan bir cadde yok” iddiasına Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, sert tepki gösterdi.
Başkan Yücel, özel talimatla görevlendirdiği Ad Verme Komisyonu’nca 21.08.2017 tarihinde hazırlanan; ‘21.08.2017 tarih ve 2 no’lu kararında yer alan, Oba Mahallesi Kadılar Caddesi 527 adadan başlayarak kuzeye doğru devam edip, 524 adayla kesişen ve doğuya doğru devam eden Kızılcaşehir Caddesi’yle kesişen yolun Alanyaspor Caddesi olarak isimlendirilmesine’ kararını 5 Eylül 2017 olağan meclis toplantısında oylamaya sunmuş, oy birliği ile kararın kabulüne karar verilmişti.
Yücel, “Eylül 2017 tarihinde gerçekleşen meclis toplantımızda şehrimizin gururu Aytemiz Alanyaspor’un adını Oba Mahallemizde bir caddeye verdik. Basında çıkan ‘Alanya’da, Alanyaspor Caddesi yok’ ibaresi tamamen araştırmacı gazetecilik kimliğinden uzak ve bilgisizce yapılan bir haber. Hali hazırda bu şehirde 5 aydır Süper Lig temsilcimizin adı zaten var. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada A.Alanyasporumuza vereceğimiz desteklerden kimsenin şüphesi olmasın. Vatandaşlarımızın bu tür asılsız haberlere itibar etmemesini rica ederiz” dedi.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sperrmüll Berlin