Aydın’dan mahalle turu « GÜNDOĞMUŞ HABER

SON DAKİKA

Gündoğmuşlu çocuklar Antalya’da

KÜLTÜR SANAT, YEREL HABERLER

Aydın’dan mahalle turu

Bu haber 25 Eylül 2018 - 21:25 'de eklendi ve 265 views kez görüntülendi.

Aydın’dan mahalle turu

AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, Gündoğmuş’u ziyaret etti. AK Parti İlçe Teşkilatı’nın toplantısına katılan Aydın, daha sonra mahalleleri de ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Aydın, Özeren ve beraberindekilerle mahallelerdeki belediyenin çalışmalarını da inceledi.

Aydın’dan mahalle
mahalle ziyaretler

AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, Gündoğmuş’u ziyaret etti. AK Parti İlçe Teşkilatı’nın toplantısına katılan Aydın, daha sonra mahalleleri de ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. İlçe teşkilatında partililerle yerel seçim süreci üzerine istişarelerde bulunan Aydın, Gündoğmuş’ta olduğu gibi AK Partili belediyelerin devamını ve diğer partili belediyelerin de AK Partili olması için çalışacaklarını ifade etti. Gündoğmuş’ta belediyenin AK Parti’de kalması için tüm partililerin ellerinden gelen çalışmayı göstermesi gerektiğini belirten Aydın, aday belirleme sürecinde partililerin ve vatandaşların temayüllerinin de önemli olduğunu aktardı.
Aydın, ilçe teşkilatında toplantının ardından Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Gülen, AK Parti İlçe Başkanı Ali Arslan ve partililerle birlikte mahalleleri ziyaret etti. Ortakonuş, Umutlu, Köprülü, Narağacı, Çayırözü mahallerinde vatandaşlarla buluşup sohbet eden Aydın, vatandaşların sorun ve taleplerini de dinledi. Aydın, Özeren ve beraberindekilerle mahallelerdeki belediyenin çalışmalarını da inceledi. – Hakan Er

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sperrmüll Berlin