Başkandan neler istediler? - GÜNDOĞMUŞ HABER
SON DAKİKA

Yeni Müdüre ziyaret

YEREL HABERLER

Başkandan neler istediler?

Bu haber 26 Kasım 2017 - 21:47 'de eklendi ve 340 views kez görüntülendi.

 

Gündoğmuş’ta 9’uncu minare Bedan Mahallesi’ne dikildi. Belediye Başkanı Mehmet Özeren, minarenin fotoğraflarını İstiklal Marşı’ndan ‘Bu ezanlar ki şehadetleri dinin temeli, Ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli’ dizeleri ve “Rabbim minaresiz camilerin tamamına minare yapmayı nasip etsin” sözleri ile sosyal medyada paylaştı.
Vatandaşlar hayırlı olsun temennileri ve teşekkür mesajlarının yanı sıra bazı isteklerde de bulundular.
Ramazan Çevik adlı vatandaş, Ortaköy’e de minare istedi. Başkan Özeren de “En kısa zamanda” cevabın verdi. Mehmet Ünal, Çiçekoluk’a da hizmet isterken Özeren, “Merak etme, gereken yapılacak.Biz Çiçekoluk’u severiz, Çiçekoluk da bizi sever” dedi. Muzaffer Arıcı ise Akseki Çimi Yaylası’na yaptırdıkları caminin minaresi için de yardım istedi. Ufuk Yozgatlı Cempaşa Camii’nin ışıklandırılmasını, minarenin ve çevresinin aydınlatılması isteğinde bulundu.
Mustafa Yılmaz adlı vatandaş ise “Başkanım maşallah her mahalleye hizmetleriniz var. Ümütlü mahallesine ne hizmet projeniz var?” diye sordu. Başkan Özeren ise “Caminin çinisi, lojmanın çatısı ve doğramanın yenilenmesi, yayla camisi, yayla yolu stabilizesi, salon zemin kat işleme için malzemesi, mahalle yollarının kilit taşla kaplanması. Şimdilik aklıma bunlar geldi” diye cevap verdi. Haber(Dursun Kayacı)

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sperrmüll Berlin