Beş yıl daha istedi - GÜNDOĞMUŞ HABER
SON DAKİKA

Şaşırtan ağalık!

KÜLTÜR SANAT, SİYASET

Beş yıl daha istedi

Bu haber 16 Ocak 2019 - 0:26 'de eklendi ve 237 views kez görüntülendi.

Beş yıl daha istedi

AK Parti tarafından resmi olarak henüz açıklanmayan ancak kulislerde tekrar aday olarak yazılacağı iddia edilen Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren, başkanlığı döneminde yapılan icraatlar sıralayarak yeni dönem için hazır olduğunu belirtti. Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Özeren, “İşçisinin maaşını ödeyemeyen, kaynak yetersizliğinden araçlarını çalıştıramayan, borçları yüzünden icra davalarının arasında boğulup kalan, boynu bükük bir belediyeden, alt yapı, üst yapı hizmetlerini tamamlayan, personelinin maaşını bir ay bile aksatmayan, 29 mahalleye hizmet mührü vuran, öz kaynaklarıyla kendi ayakları üzerinde durabilen, borçlarını tamamen sıfırlayıp alacaklı durumuna gelen, Gündoğmuş’u yeniden inşa eden, başı Geyik dağı kadar dik, bir belediye durumuna geldik” ifadelerini kullandı.
Özeren, “Can dostlarım, beraber karar verdik, beraber çalıştık, beraber başardık. Bir beş yıl daha destan yazmaya hazır mısınız?” diye sordu.
Özeren, yapılan hizmetleri de şöyle sıraladı: 12 adet mescit ve cami lojmanı, 17 adet kapalı mekan, 60 km asfalt kaplama, 100.00 km2 kilitli parke taşı, 18 mahallemizde yeni yollar, 10 adet minare, Sulama suyu kanalları, Beton kaplama yollar, Köprü ve menfezler, Düğün salonları, Çocuk oyun parkları

-Vedat Uygur

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.