Eğitime Tam Destek - GÜNDOĞMUŞ HABER
SON DAKİKA

Yeni Müdüre ziyaret

YEREL HABERLER

Eğitime Tam Destek

Bu haber 08 Nisan 2018 - 23:19 'de eklendi ve 438 views kez görüntülendi.

Başkandan okula destek

Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren, Köprülü Ayşe Güven Okul Müdürü ve Okul Aile Birliği Başkanından gelen istekleri geri çevirmedi. Okul Müdürü Yiğit Ali Akay okulun gelirinin olmadığını, zaman zaman eğitim-öğretim araç-gereçlerinde elektrik akımından dolayı arıza yaşadıklarını belirtti. Okul Aile Birliği Başkanı Hilmi Namal ise okulun binadan ayrı bir öğrenci lavabosuna ihtiyacı olduğunu söyledi. Kendisi de öğretmenlikten gelen Başkan Özeren, köy okullarının durumlarını bildiğini, yardıma ihtiyaç duyulduğunda elinden geldiği kadar yardım edebileceğini belirtti.
İlk olarak fotokopi cihazı arızalanan okula fotokopi cihazı hediye eden Özeren ardından okul binası içerisindeki öğrenci lavabolarının bina içine koku yayması ve kapasite olarak yetersiz olması nedeniyle okula öğrenci lavabosu yapılması için inşaat malzemesi desteğinde bulundu.
Okula yapılan yardımlardan dolayı Belediye Başkanı Mehmet Özeren’e 21 Mart Nevruz Bayramı Kutlama Programında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından plaket verildi. – Dursun Kayacı

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sperrmüll Berlin