Görev dağılımı yapıldı - GÜNDOĞMUŞ HABER
SON DAKİKA

Yeni Müdüre ziyaret

YEREL HABERLER

Görev dağılımı yapıldı

Bu haber 06 Şubat 2020 - 0:10 'de eklendi ve 212 views kez görüntülendi.

Görev dağılımı yapıldı

Kongrenin ardından yeni İlçe Başkanı Mehmet Türker Eren ve yeni yönetim kurulu ilk toplantısını gerçekleştirdi. İlk toplantıda yeni yönetimde görev dağılımı yapıldı.

CHP’de görev
dağılımı tamam

CHP Gündoğmuş İlçe Teşkilatı, kongrenin ardından yeni İlçe Başkanı Mehmet Türker Eren ve yeni yönetim kurulu ile ilk toplantısını gerçekleştirdi. Gündoğmuş İlçe Başkanlığı’ndaki toplantıya ilçe dışında olmalarından dolayı Meryem Sözen ve Mustafa Kumru katılamazken diğer 9 üye birlikte Başkan Eren, yeni dönemde yapılacak çalışmalar üzerine yol haritası belirleme çalışmalarına başladı. İlk toplantıda yeni yönetimde görev dağılımı yapıldı. Eren’in başkanlığından yönetimde Asım Deniz Akıncı ve Meryem Sözen başkan yardımcısı, Filiz Ceylan ilçe saymanı, Semra Kurnaz ilçe sekteri, Nevzat Uygur eğitim sekreteri, Musa Erdem ise bilişim sorumlusu olarak görevlendirildi.
‘KARARLILIĞIMIZI HERKES GÖRECEK’
Toplantı sonrası bir açıklama yapan İlçe Başkanı Eren, “Partililerle ve yönetim kurulumuzla resmi kurumlarımızı ve köylerimize ziyaret gerçekleştireceğiz. İnsanların derdini dinleyeceğiz, notlarımızı alacağız. Büyükşehir’de bulunan yetkili birimlere bunları ileteceğiz. Biz herkese eşit davranacağız. Yine Antalya İl Başkanlığı seçimi yapıldıktan sonra yine üyelerimiz ile birlikte Antalya’daki daire amirlerimizin ziyaretini yapacağız. Kararlılığımızı herkes görecek” dedi. – Mesut Uygur

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.