GÜNDOĞMUŞ DAMGASI - GÜNDOĞMUŞ HABER
SON DAKİKA

Şaşırtan ağalık!

KÜLTÜR SANAT, SİYASET

GÜNDOĞMUŞ DAMGASI

Bu haber 03 Aralık 2017 - 13:35 'de eklendi ve 747 views kez görüntülendi.

—KOMŞU SİYASETİN GENÇLİĞİNDE —-  Gündoğmuş Damgası

Alanya gençliğinde  Gündoğmuş ağırlığı

CHP Alanya İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’na Gündoğmuş’nun Köprülü Mahallesi’nden Çağdaş Erdem seçildi. Erdem’in 14 kişilik listesinde yine Gündoğmuşlu olan Tekin Uygur, Öner Çelik ve İhsan Yılmaz da bulunuyor.

CHP Alanya İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları’nda değişim yaşandı. Daha önce aday olmayacağını açıklayan Gençlik Kolları Başkanı Ozan Sayın’ın yerine Çağdaş Erdem tek liste ile seçime girdi ve oyların tamamını alarak CHP’nin yeni gençlik kolları başkanı seçildi. Kongreye CHP İlçe Başkanı Ali Takavut, CHP’li Meclis üyeleri Erkan Demirci ve Gökhan Sipahioğlu’nun yanı sıra çok sayıda partili katıldı. Saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan genel kurulda sonra divan oluşturuldu. Daha sonra bir konuşma yapan Gençlik Kolları Başkan Adayı Çağdaş Erdem, “Türkiye’nin ilk partisi olan CHP’de gençlik kolları halkevlerinin kapatılması sonrasında ortaya çıkmıştır. 1954’te gençlik kolları genel merkeze bağlı olarak örgütlenmiştir. İktidarın halkın boğazında sıkılan bir ilmek olduğu bir dönemdeyiz. Bu zorlu süreçte kendimizi anlatmalıyız. Kimsenin cumhuriyeti yıkmasına izin vermeyeceğiz” dedi.

Çağdaş Erdem’in yönetim kurulu listesi şu isimlerden oluşuyor: Tekin Uygur, Öner Çelik, İhsan Yılmaz, İdris Okyanus, Doğacan Çetiner, Mustafa Nural, Elif Baykara, Ceren Yalıner, Çiğdem Deniz Erol, Hafize Demirel, Rafet Tinaztepe, İrem Yerlioğlu, Ali Zavlak, Deniz Cıvdır.

– Hakan Er

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.