Adem Başkandan hizmete devam! - GÜNDOĞMUŞ HABER
SON DAKİKA

Şaşırtan ağalık!

KÜLTÜR SANAT, SİYASET

Adem Başkandan hizmete devam!

Bu haber 25 Ekim 2018 - 13:44 'de eklendi ve 267 views kez görüntülendi.

Adem Başkandan
hizmete devam!

İlçe sınırları içerisinde çalışmalarını sürdürürken komşu ilçelerden gelen hizmet taleplerini de geri çevirmeyen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Gündoğmuş ile Alanya’nın 16 mahallesinin kullandığı ve sık sık ölümlü kazalarla gündeme gelen, Taşatan Yolunun Derince Mevkiinde vatandaşların ve mahalle muhtarlarının talepleri doğrultusunda genişletme çalışması başlattı. Ayrıca Köprülü Başyayla’dan sonra Değirmendere Mahallesi ile Samsa Mevkiinden Gündoğmuş İçesinin Çamlıalan bölgesine 2 kilometrelik yeni bir yol açıldı.

Gündoğmuş’a gidişte
tehlike kalmayacak

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Gündoğmuş ile Alanya’nın 16 mahallesinin kullandığı ve sık sık ölümlü kazalarla gündeme gelen, Taşatan Yolunun Derince Mevkiinde vatandaşların ve mahalle muhtarlarının talepleri doğrultusunda genişletme çalışması başlattı.
Alanya Belediyesi, Taşatan yolunun “Kuşyuvası” diye anılan Derince Mevkiinde iki kamyon ve bir iş makinesi ile çalışma başlattı. Sık sık kazalarla gündeme gelen Derince Mevkiinde, geçtiğimiz yıllarda iki ayrı kazada 7 kişi hayatını kaybetmişti. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “ Taşatan yolunun Derince mevkiinde vatandaşlarımız ve bölge muhtarlarının talepleri doğrultusunda genişletme ve düzenleme çalışması başlattık. Taşatan yolu yetki alanımızda bulunmamasına rağmen insani sorumluluk duygusuyla yolu vatandaşlarımızın güvenli bir şekilde kullanabilmeleri için gerekli çalışmayı yapıyoruz. Çünkü bizim için insanımızın olduğu her yer sorumluluk alanımızdır. Kısa sürede Taşatan Yolunun bu tehlikeli bölümünü güvenli bir hale getireceğiz” dedi. – Haber Merkezi

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.