‘Gündoğmuş’a sitem ‘Alanya’ya teşekkür! « GÜNDOĞMUŞ HABER

SON DAKİKA

Gündoğmuşlu çocuklar Antalya’da

KÜLTÜR SANAT, YEREL HABERLER

‘Gündoğmuş’a sitem ‘Alanya’ya teşekkür!

Bu haber 15 Ekim 2018 - 22:02 'de eklendi ve 408 views kez görüntülendi.

‘Gündoğmuş’a sitem
‘Alanya’ya teşekkür!

Alanya Belediyesi’ne ait iş makinelerini ve kamyonlarını yaylalarında gören vatandaşlar Başkan Yücel’e teşekkür ederken, duygulu anlar yaşadılar. Köprülü Başyayla Dernek Başkanı Alaattin Yalçın, yollarının en küçük bir yağmurda ulaşıma kapandığını anlatarak, “Başkan Yücel’e sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Başyayla yolunda onlarca nüfus var. En küçük bir yağmurda normal bir araçla ulaşım imkânsızdı. Şu an yolumuz genişletildi. Başkanımıza, sesimize kulak verdiği için minnettarız. Allah razı olsun. Yaylamızın görmeyeceği yolu onun sayesinde gördük. İnşallah asfaltı da nasip olur. Emeği geçen herkese tekrar tekrar teşekkür ederim” dedi.
Köprülü eski Belediye Başkanı Muammer Açıkalın da Başkan Yücel’in hizmette sınır tanımadığını ancak Gündoğmuş Belediyesi ve encümenlerinin Başyayla’ya duyarsız kalmalarının üzücü olduğunu belirterek Yücel ve ekibine teşekkür etti. Açıkalın, “Bu yol ömrümde ilk defa bir hizmet gördü. Alanya Belediye Başkanına çok teşekkür ederim. Bizim burada bir Gündoğmuş Belediyesi var. Daha bir çay içmeye gelip kolay gelsin demediler. Fakat Adem Başkandan bir söz almıştık, sözünü yerine getirdi. Allah ondan bin kere razı olsun” dedi.
Alanya’nın Sugözü Mahallesi Muhtarı Hasan Uysal, “Bu yayla böyle bir yola Adem Başkan sayesinden kavuştu. İnşallah asfaltı da olacak. Adem Başkanın hizmet alanında olmamasına rağmen yapıldı. Adem Başkanın yolu açık olsun. Allah başımızdan eksik etmesin” diye konuştu. – Vedat Uygur

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sperrmüll Berlin