Planlama yapıldı - GÜNDOĞMUŞ HABER
SON DAKİKA

Yeni Müdüre ziyaret

YEREL HABERLER

Planlama yapıldı

Bu haber 21 Ağustos 2018 - 0:16 'de eklendi ve 493 views kez görüntülendi.

Planlama yapıldı

Gündoğmuş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde 2018 yılı Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Toplantısı’nın ikincisi gerçekleştirildi. Toplantıda açılacak kurs ve seminerlere ilişkin istişareler ile planlamalar yapıldı.

Hayat Boyu Öğrenme
için planlama yapıldı

Gündoğmuş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde 2018 yılı Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Toplantısı’nın ikincisi gerçekleştirildi. Kaymakam Nursel Karahan başkanlığında yapılan toplantıya, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Gülen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Türköz, ilgili daire amirleri, şube müdürleri, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Bayram Ali Üreyen ile okul müdürleri katıldı. Toplantıda Üreyen’in genel değerlendirmesi ve yapılan faaliyetlere ilişkin brifinginin ardından açılacak kurs ve seminerlere ilişkin istişareler ile planlamalar yapıldı.
Bu toplantıların böyle yapılması ilçede ihtiyaç duyulan kursların belirlenmesinde daha yararlı olduğu, halkımızın kurslara katılımı sağlanarak eğitildiği bu yolla insanlara meslek öğretildiği ve bu şekilde aile bütçesine katkı sağlayabileceği belirtildi. – Vedat Uygur

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sperrmüll Berlin