Hayırseverlere çağrı « GÜNDOĞMUŞ HABER

SON DAKİKA

Gündoğmuşlu çocuklar Antalya’da

KÜLTÜR SANAT, YEREL HABERLER

Hayırseverlere çağrı

Bu haber 10 Eylül 2020 - 13:43 'de eklendi ve 207 views kez görüntülendi.

Hayırseverlere çağrı

Ümütlü Mahallesi’nde 7 yıl önce geçirdiği kaza sonucu tekerlekli sandalyeye mahkum olarak yaşayan Kazım Metin, malulen emekli raporunun yenilenmesi ve tekerlekli sandalyesinin yenilenmesi için hayırseverlerden yardım istedi.

Hayırseverlerden destek bekliyor

Gündoğmuş’un Ümütlü Mahallesi’nden Kazım Metin, 7 yıl önce ağaçtan düşmesi sonucu felç kaldı. Yüzde 60 engelli olarak malulen emekli olan Metin, eşi ve çocukları ile birlikte yaşıyor.  Manavgat Anadolu Hastanesi’nde ameliyat olan Metin, orada yüzde 60 olarak verilen malulen emeklilik raporunun Alanya’da yüzde 80 olduğunu belirterek “Hakkımı yediler. Antalya’daki bir başka doktor raporun yükselmesi için 7 ayda 7 sefer geleceksin dedi. İmkânlarım olmadığı için gidemedim.

Raporumun yükselmesi için yardımcı olacak birisi varsa iyi olur” dedi. 2013 yılında İstanbul Felçliler Derneği tarafından kendisine hibe edilen tekerlekli sandalyeyi kullandığını belirten Metin, “İlk 5 yıl Gündoğmuş-Ümütlü arası gelip gidiyordum. Gündoğmuş’ta da geziyordum. Ama son 2 yıldır idare etmez oldu.  Hayırsever vatandaşlardan ya da kurumlardan mümkünü varsa aynısından tekerlekli aracım yenilenirse iyi olur. Bana yardımcı olurlarsa sevinirim. Her yere bununla gidip geliyorum. Bu olmadan hareket edemiyorum. Tekerlekli aracım daha önce tam dolumda 15 km yol yapıyordu. Şimdi pil ve ömrü azaldığı için 2 km anca gidiyor” diye konuştu. – Mesut Uygur

anal porno izle

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sperrmüll Berlin