Muhtardan dert yandılar « GÜNDOĞMUŞ HABER

SON DAKİKA

Gündoğmuşlu çocuklar Antalya’da

KÜLTÜR SANAT, YEREL HABERLER

“Sesimizi duyun”

YEREL HABERLER

Muhtardan dert yandılar

Bu haber 03 Ekim 2018 - 23:18 'de eklendi ve 536 views kez görüntülendi.

Muhtardan dert yandılar

Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren, Balkaya Mahallesi’nde yapımı devam eden yol çalışmalarını yerince inceledi. Özeren, yol yapımı için istinat duvarı örüleceğini belitti. Öte yandan vatandaşın taleplerini de dinleyen Özeren, muhtardan dert yanan Eskibağ Mahallesi’nden bir vatandaşa belediye olarak her talebi yerine getirdikleri yanıtını verdi.

‘Her talebi yerine getirdik’

Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren, her hafta Cuma günü gerçekleştirdiği Halk Günü etkinliğinde vatandaşlarla bir araya geldi. Gündoğmuş Yaşlı Lokali önündeki toplantıda vatandaşların taleplerini dinleyen Özeren, daha sonra Balkaya Mahallesi’nde yapımı devam eden yol çalışmalarını yerince inceledi. Özeren, yol yapımı için istinat duvarı örüleceğini belitti. Öte yandan vatandaşın taleplerini de dinleyen Özeren, Huzeyfe Öz’ün Eskibağ Mahallesi’nin Yeşildere mevkiinde hizmet yapılmadığını, muhtarın her zaman mahallenin yukarı kısmına baktığını söyleyerek “Başkanım sizden bir şikâyetimiz yok. Sizden ricam bizim oralara da bakıverin. Muhtarlar nedense bize seçim zamanı uğruyor, sonra unutuyor” dedi. Özeren ise Yeşildere’nin her talebini yerine getirdiğini belirterek şunları söyledi:


Okulun çatısını tamamen yeniledik. Ayrıca içinin kum, seramik, kapı, pencere gibi ihtiyaçlarını karşılayarak, çok amaçlı salon gibi kullanıma açtık. İmam lojmanı aynı şekilde, başta çatısı ve doğraması olmak üzere tamamen yeniledik. Caminin önüne kapalı mekan yaptık. Köprünün yanındaki tuvaletin malzemesini temin ettik. Halkın talebi olan sulama suyu borusunu temin ettik. Halkın talebi olan bahçe yolunu açtık. Bizden başka bir hizmet istenmedi. Sulama kanalı konusu vardı. Onu Büyükşehir yapacak.” – Vedat Uygur

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.