İl başkanı kim olacak? « GÜNDOĞMUŞ HABER

SON DAKİKA

Gündoğmuşlu çocuklar Antalya’da

KÜLTÜR SANAT, YEREL HABERLER

İl başkanı kim olacak?

Bu haber 19 Kasım 2017 - 22:56 'de eklendi ve 410 views kez görüntülendi.

 

Ankara’da gerçekleştirilen İyi Parti Genel Merkezi’nin açılışının ardından teşkilatlanma çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Partinin, Antalya yapılanması içinde MHP’den ayrılan çok sayıda isim bulunuyor. İYİ Parti rozeti takan Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Gökçe, partisinin teşkilatlanma sürecinin çok hızlı bir biçimde devam ettiğini söyledi. İyi Parti Antalya İl Başkanının 1 hafta içinde belli olacağını vurgulayan Gökçe, “İsmi ön plana çıkan çok değerli arkadaşlarımız var” diye konuştu.
Rozet takma töreni sonrası İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile 1 saatlik özel görüşme yaptığını kaydeden Gökçe, “Hanımefendi Antalya’ya çok büyük önem veriyor. O yüzden de teşkilatlanma sürecini kapsamlı ve dikkatli yürütüyoruz. Antalya değişim sürecinde başarılı ve öncü bir il olacak” dedi
İyi Parti Antalya yapılanması içinde MHP’den kopan çok sayıda isim bulunuyor. Eski il ve ilçe başkanlarının yer aldığı kadroda MHP eski İl Başkanı Ali Adnan Kaya’nın ismi İyi Parti Antalya İl Başkanlığı için konuşuluyor. Kaya, Akşener tarafından başlatılan kongre hareketine de destek vermişti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.