İlk pozitif şoku!  « GÜNDOĞMUŞ HABER

SON DAKİKA

Gündoğmuşlu çocuklar Antalya’da

KÜLTÜR SANAT, YEREL HABERLER

“Sesimizi duyun”

YEREL HABERLER

İlk pozitif şoku! 

Bu haber 09 Eylül 2020 - 17:08 'de eklendi ve 239 views kez görüntülendi.

İlk pozitif şoku! 

Korona virüs salgınının başından bu yana hiç pozitif vaka çıkmayan Gündoğmuş’ta geçen hafta bir tane tespit edildi. Devlet Hastanesi’ne Manavgat’tan geçici görevle gelen bir hekimin covid-19 testi pozitif çıktı. Hastaneden yapılan açıklamada hastanede bütün tedbirlerin alındığı belirtildi.  

Gündoğmuş’ta ilk pozitif vaka!

Korona virüs salgınının tüm Türkiye’de başladığı mart ayında Alanya ve diğer sahil ilçelerinden Gündoğmuş’a büyüklerini ziyaret için gelmek isteyenlere ‘Gelmeyin’ diyerek uyaran Gündoğmuş Belediye Başkanı Özeren, sosyal medya hesabından yeni bir açıklama yaptı.

 Özeren, salgının başından bu yana hiç pozitif vaka çıkmayan Gündoğmuş’ta geçen hafta bir tane tespit edildiğini bildirdi. Devlet Hastanesi’ne Manavgat’tan geçici görevle gelen bir hekimin covid-19 testinin pozitif çıktı. Paylaşımında “Eyvah, nihayet bu da oldu!” diyen Özeren, şu ifadeleri kullandı: “Değerli dostlar bu paylaşım sizler panik yapasınız diye paylaşılmadı. Tedbir alasınız, önemsemediğiniz kurallara uyasınız, takmadığımız maskenin yerine, oksijen tüpü takılmasın diye paylaşıldı. Maalesef ilçemizde bir pozitif vaka çıktı. Devlet Hastanesi’ne geçici görevle Manavgat’tan gelen bir hekimimizde pozitif vaka tespit edildi.  Bu hekimin muayene ettiği 11 hasta evlerinde karantinaya alındı. 11 kişinin kimlerle tokalaştığı, temas ettiği araştırılıyor. Bulduk mu başa belayı. Aman dikkat! Bu musibet bize bir bulaşırsa başka yerde götürdüğü gibi götürmez. Allah’ım sen muhafaza eyle.” – Hasan Özmen

grup seks izle

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.