İmece usulü çalışma - GÜNDOĞMUŞ HABER
SON DAKİKA

Şaşırtan ağalık!

KÜLTÜR SANAT, SİYASET

İmece usulü çalışma

Bu haber 20 Ağustos 2018 - 21:18 'de eklendi ve 243 views kez görüntülendi.

İmece usulü çalışma

Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren, belediyenin yapmakta olduğu hizmetleri yerinde inceleyerek vatandaşla bilgiler verdi. Özeren, Kozaağacı, Çamlıalan, Çaltı, Köprülü ve Akçatı mahallelerinde yapılan çalışmaları inceledi. Kozaağacı’da daha önce söz verdikleri cami halılarını yenilediklerini belirten Özeren, Çamlıalan’a da salonun üstünün kapatıldığını belirtti. Özeren, “Geçen yıl yaptığımız su deposunun üstüne kapalı bir salon yapmıştık. Şimdi buranın üstünü de kapatarak yarı açık bir salon haline getiriyoruz. Malzemesini biz aldık, işçiliğini Mahalle halkı yapıyor” diyerek emeği geçenlere teşekkür etti.


Çaltı’daki yol çalışmalarında yerinde inceleyen Özeren, Akyarı’da yolun betonla kaplandığını ifade ederek “Akyarı’daki dostlarımız sıkıntılı bir yolun betonla kaplanması gerektiğini söylediler.
Çakıl ve çimentosunun belediyemizce karşılanması durumunda işçiliğinin halk tarafından yapılacağını söylediler. Hemen malzemeyi gönderdik. Yolumuz imece usulüyle yapıldı” derken Köprülü’ye de kapalı mekan yapılmasını gündeme aldıklarını belirtti. – Hakan Er

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.