İYİ’lerden Ankara çıkarması « GÜNDOĞMUŞ HABER

SON DAKİKA

Gündoğmuşlu çocuklar Antalya’da

KÜLTÜR SANAT, YEREL HABERLER

İYİ’lerden Ankara çıkarması

Bu haber 15 Şubat 2019 - 19:19 'de eklendi ve 199 views kez görüntülendi.

İYİ’lerden Ankara çıkarması

CHP ile kurdukları Millet İttifakı kapsamında Antalya’da 7 ilçede aday çıkaran İYİ Parti, seçim çalışmalarına Ankara’da devam etti. İYİ Parti Antalya ilçe adayları, Genel Merkez’de bir takım görüşmeler gerçekleştirdi. İYİ Parti Antalya İl Başkanı Ahmet Aydın, adaylar ve partililer ile genel merkezde yerel seçimler üzerine istişarelerde bulundu.
Öte yandan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında 31 Mart’taki yerel seçimlere değinerek milletin sandık güvenliği ile ilgili şüpheleri olduğunu söyledi. Bu konuda endişe edilecek bir durumun olmadığını belirten Akşener, sandık güvenliği konusunda gereken tedbirleri aldıklarını anlatarak, “Hem sandık güvenliği yazılımlarımız ve haberleşme sistemimizle hem de avukatlarımız ve sandık güvenliği ekiplerimizle vatandaşlarımızın oylarını koruyacağız. Kanunsuz işler yapmayı aklından geçiren varsa buyursun gelsin, cesareti varsa yapsın bakalım.” diye konuştu.
Yerel seçimlerin bir “kulak çekmek ve uyarı seçimi” olduğunu savunan Akşener, “Bu seçim zaten iktidarı değiştirme seçimi değil ama ufaktan bir kulak çekebilirsiniz. Seçimden sonra zam yağmuru olacak. Kulak çekerseniz bu zamları önlersiniz. Bu yerel seçimde kimsenin koltuğu gitmiyor. Cumhurbaşkanının koltuğu 4 yıl sonra tartıya çıkacak. Dört yıl seçim yok. Beka sözünü söyleyenlerin koltukları tehlikede değil. İkisinin de koltukları duracak. Koltuklarla ilgili bir tehdit yok. Bu kulağı çekerseniz 31 Mart’tan sonra yapılacak zamlar durur. Ne kibir kalır ne gurur. Seçmen velinimet olur. Bunun için 31 Mart’ta vereceğiniz karar sizin için çok önemlidir.” değerlendirmesinde bulundu. – Vedat Uygur

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.