KONGREDE BULUŞTULAR - GÜNDOĞMUŞ HABER
SON DAKİKA

Yeni Müdüre ziyaret

YEREL HABERLER

KONGREDE BULUŞTULAR

Bu haber 12 Kasım 2017 - 21:52 'de eklendi ve 507 views kez görüntülendi.

Bedan Derneği ikinci
kongreyi gerçekleştirdi

Gündoğmuş Bedan Mahallesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 2. Olağan Kongresi, 3 Kasım Cuma Günü Alanya Belediyesi Payallar Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. Kongre Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Uysal’ın açılış konuşması ile başladı. Divan başkanlığına dernek üyesi Öğretmen Hüseyin Uysal, katip üyeliğe ise Öğretmen Mustafa Erkuş seçildi.
Protokol konuşmalarında misafir olarak katılan Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, dernek ve mahalle ile ilgili duygu ve düşüncelerini dile getirdiler.


Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Uysal tarafından yönetim kurulu faaliyet raporu okundu ve kabul edildi. Denetim kurulu faaliyet raporu Sayman Mustafa Demirel tarafından okundu ve kabul edildi. Yapılan seçimlerde ise liste halinde önceki yönetim yeniden seçildi. Öte yandan harcamalar için yönetim kuruluna yetki verildi. Dilek ve temennilerde dernek çalışmaları ile ilgili üyeler duygu ve düşüncelerini dile getirdiler. Mahalle ve dernek faaliyetleri ile ilgili slaytların gösterildiği kongre sonrası Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Uysal belediye başkanlarına, misafirlere katıldıkları için, üyelere verdikleri destek için, yönetim kuruluna çalışmaları için teşekkür etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sperrmüll Berlin