Evler yükseliyor - GÜNDOĞMUŞ HABER
SON DAKİKA

Yeni Müdüre ziyaret

YEREL HABERLER

Evler yükseliyor

Bu haber 18 Eylül 2018 - 20:32 'de eklendi ve 364 views kez görüntülendi.

Evler yükseliyor

Gündoğmuş Belediye Meclis Üyesi Mehmet Ali Yıldız, belediye tarafından ‘Gündoğmuş’ta bir evim var’ projesi kapsamında yapılmakta olan konutların inşaatında incelemelerde bulundu. Konutların kaba inşaatı tamamlanırken şartlar ve detaylar açıklanıp yılsonunda da anahtar teslimi gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Konutların kaba inşaatı tamam

Gündoğmuş Belediye Meclis Üyesi Mehmet Ali Yıldız, belediye tarafından ‘Gündoğmuş’ta bir evim var’ projesi kapsamında yapılmakta olan konutların inşaatında incelemelerde bulundu.
Konutların kaba inşaatı tamamlanırken şartlar ve detaylar açıklanıp yılsonunda da anahtar teslimi gerçekleştirilmesi planlanıyor. 7 sitede 6’şar daire olarak toplam 42 konut inşa edilecek. Daireler 100 metrekare genişliğinde olacak. Tamamlanınca masraflar metrekareye bölünüp vatandaşa satış yapılacak. Fiyatların 90 ile 120 bin TL aralığında olacağı tahmin ediliyor. Satışlar peşin olacak ancak vatandaşa kolaylık için belediye bankalar ile kredi görüşmesi yapacak. ‘Gündoğmuş’ta bir evim var’ projesi kapsamında evi olmayanlara arz edilecek konutlar için evi olanlar ihaleye katılamayacak. Belediye, bu proje ile Akdeniz Belediyeler Birliği’nin düzenleyeceği yarışmaya da katılacak. – Hakan Er

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sperrmüll Berlin