MHP’de adaylar Antalya’da açıklanacak « GÜNDOĞMUŞ HABER

SON DAKİKA

Gündoğmuşlu çocuklar Antalya’da

KÜLTÜR SANAT, YEREL HABERLER

MHP’de adaylar Antalya’da açıklanacak

Bu haber 11 Kasım 2018 - 22:44 'de eklendi ve 341 views kez görüntülendi.

MHP’de adaylar Antalya’da açıklanacak

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yerel seçime hazırlık çalışmaları kapsamında 23-25 Kasım tarihlerinde Antalya’da partililerle yapacağı toplantıda, belediye başkanlarına 31 Mart 2019’da yapılması öngörülen yerel seçim çerçevesinde partinin seçim stratejisi hakkında bilgi verilecek.
Belediye başkanlarına, yerel seçimlere yönelik beklentiler kapsamında teşkilatla uyumlu çalışma, vatandaşlarla buluşma, kadınlara yönelik etkinlikler, sosyal medya kullanımı da dahil olmak üzere, pek çok başlık altında yapılması gerekenler anlatılacak. MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz ile bazı genel başkan yardımcılarının da sunum yapacağı toplantıda öncelikle “Üretken belediyecilik” ve MHP’nin ilkeleriyle ilgili belediye başkanları bilgilendirilecek.
MHP’de bir süredir yerel seçimlere yönelik kurulan üç kişilik komisyon çalışmalarını sürdürüyor ve mevcut belediye başkanlarının taahhütlerini ne ölçüde yerine getirdiklerine ilişkin dosyaları inceliyor. Bu kapsamda “Pekiyi” alan ve yeniden aday gösterilecek bazı belediye başkanlarının olabileceği de tahmin ediliyor. MHP liderinin bu toplantıda bazı il ve ilçe belediye başkan adaylarını açıklaması bekleniyor. İki gün sürecek kampta aynı zamanda Genel Başkan Yardımcılarının Kızılcahamam’da olduğu gibi Cumhur İttifakı ve af teklifi ile ilgili birer sunum yapmaları da bekleniyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.