Millet Vekili Aydın’dan Gündoğmuş ziyareti - GÜNDOĞMUŞ HABER
SON DAKİKA

Millet Vekili Aydın’dan Gündoğmuş ziyareti

Bu haber 04 Ağustos 2022 - 8:27 'de eklendi ve 43 views kez görüntülendi.

Millet Vekili Aydın’dan Gündoğmuş ziyareti

Yangının yıl dönümünde Senir, Ümütlü ve Ortakonuş Mahallelerini gezen ve ilçemize ziyarete bulunan Ak Parti Antalya Millet Vekili İbrahim Aydın ve beraberindeki yönetim ile birlikte Gündoğmuş’ta esnafları ziyaret etti.

BEŞ AY İÇİNDE BİTECEK

Ak Parti Antalya Millet Vekili İbrahim Aydın, Gündoğmuş’taki yangın felaketinin yıl dönümünde, önce yangının en çok zarar verdiği mahalle olan Senir’e ziyarette bulundu. Senir Mahallesinde yangında zarar gören ve yapımına başlanan evlerin inşaatlarını yerinde inceledi. Senir’de yapımına başlanan evlerin 5 ay gibi kısa bir süre içerisinde hak sahiplerine teslim edileceğini ifade etti. Yangında zarar gören diğer bir mahalle olan Ortakonuş mahallesine yapılaması planlanan ama yer anlaşmazlığı yüzünden inşaatına başlanamayan evlerin Gündoğmuş Merkezde bulunan göletin yanındaki alana yapılması için taş kırma işlemlerinin başlatıldığını belirtti.

ESNAF ZİYARETİ YAPTI

Ardından ilçe merkezine geçen Aydın, önce Ak Parti İlçe Teşkilatını ziyaret edip yönetim ve partililer ile bir araya gelerek ilçe ile ilgili değerlendirme toplantısı yaptı. Toplantı sonrası Cuma namazı için Gündoğmuş Merkez Cem Paşa Caminde Cuma namazını kıldı. Cuma namazı çıkışı cemaatle kısa bir sohbetten sonra ilçe esnafını gezdi. Halkın talep, öneri, şikayet ve sorunlarını yerinde dinleyen Aydın, vatandaşlarla tek tek tokalaşarak esnaf ziyaretini sürdürdü. Sonrasında Gündoğmuş Kaymakamlığını ziyaret edip Gündoğmuş’un doğu mahallelerini ziyaret turuna çıktı. Haber: Mesut Uygur

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sperrmüll Berlin