Santral üretime başladı - GÜNDOĞMUŞ HABER
SON DAKİKA

Şaşırtan ağalık!

KÜLTÜR SANAT, SİYASET

Santral üretime başladı

Bu haber 16 Ocak 2020 - 22:14 'de eklendi ve 260 views kez görüntülendi.

Santral üretime başladı

Belediye Başkanı Özeren, geçtiğimiz günlerde duyurduğu beton santralinin üretime başladığını bildirdi. Katkı sağlayanlara teşekkür den Özeren, “Bu tesis Gündoğmuş’ta bir ilk. Ekmeğimizi taştan çıkarıyoruz. Tam kapasite çalıştığımız zaman devletin bize gönderdiği yıllık ücretin yarıdan fazlasını buradan kazanıyoruz. Bu tesis ile beton maliyetimiz yarı yarıya düşecek” dedi. 

Özeren’den beton
santrali teşekkürü

Geçtiğimiz günlerde ilçeye beton santrali kurulması için çalışmaların başladığını açıklayarak santralin kurulacağı alandaki çalışmaları yerinde inceleyen Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren, beton santralinin üretime başladığını bildirdi.
Özeren, merhum kardeşi Tacettin Özeren’in hayatta olsaydı “Küçük ilçemizde, büyük işler” diyeceğini ifade ederek “Yağışlı havaya rağmen, gece gündüz, tatil falan düşünmeden, Fen İşleri Müdürü Mustafa Said ve Şantiye Şefi Subutay Kesici liderliğinde özveriyle çalışan, bazen göbeğine kadar çamura bulanan, bazen iç çamaşırına kadar yağmurda ıslanan, şoförlerimize, operatörlerimize, işçilerimize, personelimiz olmadığı halde gece gündüz şantiyeden ayrılmayan Mehmet Karabacak’a, mikserlerini kaç gündür belediyemize tahsis eden Ölmez İnşaat’a, hem çimento, hem mikser konusunda desteklerini esirgemeyen kıymetli kardeşim Aykut Karasoy’a, manevi desteklerini ve dualarını esirgemeyen, her hizmette bizimle beraber sevinen gönül dostlarıma ve değerli hemşerilerime yürekten teşekkür ederim. Rabbimin izni ve inayetiyle yeni hizmetlerde görüşmek üzere, hayırlı olsun Gündoğmuş.” diye konuştu. – Hasan Özmen

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.