Sevincini yaşıyoruz « GÜNDOĞMUŞ HABER

SON DAKİKA

Gündoğmuşlu çocuklar Antalya’da

KÜLTÜR SANAT, YEREL HABERLER

Sevincini yaşıyoruz

Bu haber 19 Haziran 2018 - 22:12 'de eklendi ve 388 views kez görüntülendi.

Sevincini yaşıyoruz

Mahallelerde yapılan çalışmaları denetleyen Belediye Başkanı Mehmet Özeren, Bedan’daki Beşmuar yolunun açıldığını belirterek “Verdiğimiz bir sözü yerine getirmenin sevincini bir kez daha yaşadım” dedi.

‘Sözümüzü tutmanın sevincini yaşıyorum’

Mahallelerde yapılan çalışmalar denetleyen Başkan Özeren, Bedan’daki Beşmuar yolunun açıldığını belirterek “Verdiğimiz bir sözü yerine getirmenin sevincini bir kez daha yaşadım” dedi.

Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren, mahallelerde devam eden çalışmalar denetledi. Bedan Mahallesi’ndeki Beşmuar yolunun araç geçişine açıldığını söyleyen Özeren, belediye başkanlığının en sevdiği üç özelliğini anlattı. Özeren, “İnsanların yararına olacak bir hizmeti tamamlamak, Bir insanın iş bulmasına vesile olmak ve verdiğimiz bir sözü yerine getirmek belediye başkanlığının en sevdiğim üç özelliğidir. Bugün verdiğimiz bir sözü yerine getirmenin sevincini bir kez daha yaşadım” diyerek Bedan Mahallesi’ne yolun hayırlı olmasını diledi.
Bedan’daki yol çalışmaları sırasında Horasan döneminde yapılmış bir su kanalının ortaya çıktığını belirten Özeren, tarihi eserin gün yüzüne çıkarılmasını sağlayacaklarını belirtti.
Kozağacı Mahallesi’ndeki yol çalışmalarını inceleyen Özeren, çalışan işçileri ve mahalle halkını da ziyaret etti. Özeren’e ziyarette eski AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer eşlik de etti. – Dursun Kayacı

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sperrmüll Berlin