SÜRGÜN YERİ DEĞİL « GÜNDOĞMUŞ HABER

SON DAKİKA

Gündoğmuşlu çocuklar Antalya’da

KÜLTÜR SANAT, YEREL HABERLER

SÜRGÜN YERİ DEĞİL

Bu haber 12 Haziran 2018 - 22:38 'de eklendi ve 533 views kez görüntülendi.

SÜRGÜN YERİ DEĞİL

İftarda Gündoğmuşlularla bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, ilçeye yapılan yatırım ve hizmetleri anlatarak “Gündoğmuş sürgün yeri değildir, Antalya’nın cennet köşedir” dedi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Gündoğmuş’ta verilen iftar yemeğine katıldı. İftarın ardından vatandaşlara seslenen Türel, Gündoğmuş’a yapılan yatırım ve hizmetleri anlattı. Büyükşehir Belediyesi olarak Gündoğmuş’ta kişi başına yatırım miktarının diğer ilçelerden kat kat fazla olduğunu anlatan Başkan Türel, 2014 yılında yeni Büyükşehir Yasası yürürlüğe girdiğinde ilçeye deneyimli ekipler gönderince ‘Sen personelini Gündoğmuş’a nasıl sürgün edersin’ dediklerini söyleyerek “Gündoğmuş sürgün yeri değildir, Gündoğmuş Antalya’nın cennet köşesidir” şeklinde konuştu. Başkan Türel, Gündoğmuş Belediyesi’nde ilçeye yapılan yatırımlar ve taleplerle ilgili muhtarlarla da toplantı yaptı. Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren de Başkan Türel’e ilçeye yaptığı yatırım ve hizmetler nedeniyle teşekkür etti.

Türel, Gündoğmuş ile iftarda buluştu

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Gündoğmuş’ta verilen iftar yemeğine katıldı.

Büyükşehir Belediyesi tarafından Gündoğmuş’ta iftar verildi. Abdurrahim Karakoç Kültür Merkezi’nde düzenlenen iftara Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı. İftarda konuşan Başkan Türel, birlik ve beraberlik vurgusu yaparak ülkeyi bölmek isteyen güçlere karşı her zaman uyanık ve hazır olunması gerektiğine dikkat çekti.
Gündoğmuş’un yıllardır sıcak asfalt beklediğine dikkati çeken Menderes Türel, “Gündoğmuş bizim dönemimizde ilk defa sıcak asfaltla tanıştı. Kültür merkezi 5 yıldızlı otel gibi. Proje içinde her şey var. Konaklamasından, yaşlı bakım evlerine, ASMEK’lere kadar her şey içerisinde olacak” dedi.
Büyükşehir Belediyesi olarak Gündoğmuş’ta kişi başına yatırım miktarının diğer ilçelerden kat kat fazla olduğunu anlatan Başkan Türel, şöyle konuştu:
“2014 yılında yeni Büyükşehir Yasası yürürlüğe girdiğinde ‘Buralarda kendi ekiplerimizi kuracağız’ dedik. Büyükşehir Belediyesi’nden deneyimli arkadaşlarımızı buralarda görevlendirdik. ‘Sen personelini Gündoğmuş’a nasıl sürgün edersin’ dediler. Ayıp. Gündoğmuş sürgün yeri değildir, Gündoğmuş Antalya’nın cennet köşesidir. Ama şimdi ‘Gündoğmuş’a sürgün yeri’ diyenler, seçim geldi ya sizden oy istemeye geliyorlar buralara. Şimdi o Gündoğmuş’a sürgün yeri diyenler buralara geldiklerinde, ‘Ya sen Gündoğmuş’a sürgün yeri demiştin, hangi yüzle oy istemeye geliyorsun’ demeniz lazım” diye konuştu.
Başkan Türel, Gündoğmuş Belediyesi’nde ilçeye yapılan yatırımlar ve taleplerle ilgili muhtarlarla da toplantı yaptı. Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren de Başkan Türel’e ilçeye yaptığı yatırım ve hizmetler nedeniyle teşekkür etti. – DHA

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.