Su teşekkürü - GÜNDOĞMUŞ HABER
SON DAKİKA

Şaşırtan ağalık!

KÜLTÜR SANAT, SİYASET

Su teşekkürü

Bu haber 18 Eylül 2018 - 19:59 'de eklendi ve 253 views kez görüntülendi.

Su teşekkürü

Güzle Mevkii’nde oturan vatandaşların su sorununu ASAT ekiplerinin başlattığı sondaj çalışması ile çözüme kavuştu. Bulunan su ana şebekeye verilerek Güzle Mevkii’nin su sorunu ortadan kalkacak. Güzle sakinlerinden Birol Arslan başta Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Türel’e su teşekkürü

Bir süredir Rasih Kaplan Mahallesi’ne bağlı 20 hanesi olan Güzle evlerinin su sorunu bölgede yaşayan vatandaşı isyan noktasına getirmişti. Güzle Mevkii’nde oturan vatandaşların sorununu Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e iletilmesinin ardından sorunun çözümü için ASAT ekipleri çalışma başlattı. Sondaj çalışması yapan ASAT ekipleri açmış oldukları iki kuyu (Akça Belben ve Gayrak mevkii)’da suyu bulmalarının ardından Güzle ve Gündoğmuş halkı sevince boğuldu.
Buralardan su ana şebekeye verileceği ve Güzle Mevkii’nin su sorunun ortadan kalkacağı belirtildi. Güzle sakinlerinden Birol Arslan “Başta Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel olmak üzere, Büyükşehir ile birlikte beraber çalışma yürüten Gündoğmuş ASAT ekiplerine ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. Su depomuzun da bir an önce yapılıp şebeke suyuna kavuşmak en büyük dileğimiz” dedi. – Vedat Uygur

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.